North Edge - бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник й інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | 20 атм - дайвінг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 48 мм мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь вищої проби |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Наявність компасу | З компасом |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 48х15 |
| Стекло | Минеральное |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 15 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Водостійкість 200 метрів, компас, барометр, педометр, режим дайвінгу, секундомір, підсвічування, фітнес трекер, будильник. |
| Характеристики механізму | Gavia 2 North Edge (Японія) |
Информация для заказа
- Цена: 6 899 ₴










