Skmei - відомий бренд годинників, що спеціалізується на годинниках високої якості. Моделі годинників розроблені для екстремальних умов таких як, наприклад, занурення під воду до 3-х метрів та надзвичайно низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренду ви можете бути впевнені, що він не підведе вас в будь-який момент.Завдяки високій якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів в Європі та Україні за останні роки.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Арабские цифры |
| Браслет/Ремешок | Каучуковый |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 44 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Цвет корпуса | Оливковый |
| Колір ремінця | Зелений |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Пол | Мужской |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Стекло | Минеральное |
| Спорт-функции | Секундомер, Таймер обратного отсчета |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Армейские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 11 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 24 г |
| Функции даты/календаря | Индикация даты, Индикация дня недели, Индикация месяца, Индикация года |
| Функции | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Цвет браслета/ремешка | Зеленый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Циферблат | Цифровой |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴








