Сумка спортивна для тренувань 30L Semi Line чорна
Сучасна й оригінальна спортивна сумка, що ідеально підходить для подорожей та тренувань.
Опис товару:
Сумка виготовлена з надзвичайно міцного матеріалу.
Містке основне відділення, дві передні кишені та дві бічні кишені дають змогу зручно пакувати речі.
Дві міцно вшиті ручки та знімний регульований плечовий ремінь із накладкою забезпечують високий комфорт під час перенесення.
Знімна жорстка вставка в зоні дна.
Характеристики:
Артикул: BSL3 black.
Виробник: Китай.
Матеріал: поліестер Рипстоп.
Розміри в см (ДхШхВ): 48 x 27 x 22.
Об'єм: 28 л.
Вага: 600 г.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴










