Приваблива чоловіча сумка-планшет Lanpad LAN82005 blue, синього кольору
Представляємо Вам практичну чоловічу сумку невеликого розміру для повсякденних поїздок і переміщень по містом. У сумку без зусиль помістяться документи (водьські права, паспорт), ключі, телефон, портмоне, додаткові речі, які необхідно тримати завжди під рукою.
Опис товару:
Два основні відділення.
Усередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді розташована кишеня на блискавці.
На зворотному боці є кріплення для носіння сумки на поясі.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Коротка ручка.
Ремінь на плече регульованої довжини.
Закривається на блискавку
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: синій
Розміри: 15*21*8 см.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Red and Dog |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Підкладка | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Стать | Чоловічий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴








