Класичний чоловічий портфель зі шкірозамінника AMO Польща SST07 black
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три відкритих відділень, відокремлений кишенею-перегородкою на блискавці.
На задній стороні портфеля кишеня на блискавці.
Всередині на перегородці органайзер для ручок, візиток, мобільного телефона.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна міцна, ергономічна ручка.
У комплекті регульований знімний плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28 х 12 см.
Вага: 1450 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monolith |
| Вага | 700 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









