Невелика нагрудна сумка, слінг із котону Reebok Classic Foundation чорна SH36535 black
Як у поштальйона, але набагато витонченіше. Ця сумка-слінг вмістить усі твої речі та комфортно перенесе їх із пункту А в пункт «Куда завгодно»).
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Два основні відділення на блискавці (одне горизонтальне, друге вертикальне).
Відкрита кишеня на лицьовій стороні сумки.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь із регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Розміри: 22х11х4 см.
Основний матеріал: 100% бавовна, твіл.
Матеріал підкладки: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Висота | 130 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Немає |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








