
Кейс, дипломат з екошкіри зі збільшенням об'єму Portfolio коричневий DS
2 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645432-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий дипломат, кейс зі штучної шкіри зі збільшенням об'єму Portfolio, Туреччина коричневий
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розміщений великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшенняладу за товщиною на +2 см.
Кейс обладнаний надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса.
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х110 (130) мм.
Вага: 2030 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2030 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴








