Папка-портфель ділова зі штучної шкіри Portfolio, Україна синя, Port1009 navy
Опис товару:
Папка застібається на блискавку.
Отсек для документів формату А4.
Одна плоска відкрита кишеня, дві петлі для ручок, п'ять кишень для візиток, накладна кишеня на механічній кнопці.
Пружинний фіксатор для блокнота або листів А4.
Виріб виготовлений із якісної штучної шкіри, яка чудово імітує натуральну шкіру.
Характеристики:
Матеріал: штучна кожа.
Колір: синій.
Поміщаються документи формату А4.
Розмір (ШхВхГ): 34х26,5х6 см.
Виробник: Portfolio, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 385 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Папка |
| Тип сумки (1) | Папка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴







