
Ділова папка під формат А4 з екошкіри AMO SSBW06 чорний DS
1 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSBW06 black-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ділова папка для документів з екологічної шкіри AMO, Польща SSBW06 чорна
Опис папки:
Два відділення для документів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Три кишеньки для візиток.
Кишеня для мобільного телефона.
Усередині папки розташована спеціальна незнімна внутрішня папка на механічній кнопці для особливо важливих документів.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змінами температури та стирання.
Характеристики:
Артикул: SSBW06 black.
Розміри: 37,5х26х4,5 см.
Вага: 790 г.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Висота | 375 см |
| Глибина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення (1) | Гладка |
| Висота (1) | 375 |
| Глибина (1) | 45 |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴








