Безпечна чоловіча сумка для носіння на грудях Topmove IAN311199 чорна
Опис товару:
сумка для безпечного зберігання грошей, електронних пристроїв, банківських карток, документів тощо;
матеріал сумки із внутрішньою вставкою, яка запобігає прорізанню сумки;
ремінець з нейлону з регульованою довжиною та посилений усередині металевим тросиком;
фастекс на ремені із спеціальною кнопкою, яка блокує несанкціоноване розстібання;
усередині сумки два відділення на блискавці;
всередині першого відділення розташована сітчаста кишенька на блискавці;
всередині другого відділення дві кишеньки (одна відкрита, одна на липучці) із захистом RFID - запобігає зчитуванню даних з банківських карток, електронних пристроїв або посвідчення особи, а також кишеню на блискавці з пластиковим карабіном для ключів;
отвори на бігунках блискавок для можливості закривати всі відділення сумки не навісний замочок (у комплекті не йде).
тильна сторона сумки виготовлена із сітківки з м'якою вставкою.
Характеристики:
Артикул: IAN311199.
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Колір фурнітури чорний.
Розміри, див: 33х15.5х6.
Виробник: Topmove, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 320 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Трапеція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴







