
Папка з калькулятором із еко шкіри JPB, AK-11N коричнева DS
1 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: AK-11N brown-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка для документів зі штучної шкіри, під формат А4, JPB Польща AK-11N
Папка із якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнот формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Калькулятор.
Дві петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Три кишеньки для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення у руці.
Характеристики:
Артикул: AK-11N.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Папка для документів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 375 см |
| Висота (1) | 375 |
| Глибина | 40 см |
| Глибина (1) | 40 |
| Дропшипінг | Да |
| Ручки | Да |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴

