
Захисний чохол для маленької валізи S Sumdex синій DS
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДХ.01.Н.25.41.000-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний чохол для валізи Sumdex ДХ.01.Н.25.41.000 синій
Представляємо Вашій увазі якісний чохол для валіз маленького розміру. Аксесуар практичний і надійний, подбає і збереже Вашу валізу в чистоті під час поїздки.
Характеристики:
Колір синій.
Матеріал: нейлон.
Розмір: S 34*47*22 див.
Країна виробника - Sumdex (Китай).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴




