Міський рюкзак однолямочний Lanpad 14 л чорний LAN2262 black
Опис товару:
Одне відділення, закривається на блискавку.
Всередині є велика бічна кишеня на блискавці.
На фасаді знаходиться містка кишеня на блискавці, з внутрішньою кишенею для смартфона.
Зовні рюкзака також є кишеня на застібці-липучці та відкрита кишеня.
Плечова лямка регулюється по довжині і переставляється на ліву/праву сторону.
Характеристики:
Розмір (см) 30*36*13
Об'єм: 14 л.
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний
Виробник: Lanpad, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 13 см |
| Вікова група | Доросла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 14 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴







