Сумка чоловіча на пояс Lanpad чорна 61043 black
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавці.
Всередині є велика бічна відкрита кишеня.
На фасаді знаходиться одна кишеня на блискавці.
Регульований ремінь шириною 4 см.
Характеристика:
Матеріал: нейлон.
Розмір (см) 19*11*5
Колір: чорний
Виробник: Lanpad
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 11 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 19 мм |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴






