Завдяки трьом рівням нахилу спинки, Uquip Justy може служити як крісло для обіднього столу на відкритому повітрі, так і крісло для відпочинку і повного розслаблення. Немає необхідності підніматися, щоб змінити нахил крісла. Нахил спинки інтуїтивно легко змінюється підйомом підлокітників. Крісло має досить широке та глибоке посадкове місце, і при цьому його ширина досить невелика, що дозволяє не займати багато місця за столом. Підсклянник, що складається під каркас, додає комфорту і не заважатиме, коли в ньому немає потреби. Кріплення металевого підстаканника. Крісло має горизонтальні обмежувачі розкладання, що збільшують жорсткість каркасу. Також передбачено фіксатор каркаса, який обов'язково потрібно зафіксувати, особливо у випадках великого навантаження на каркас. Для фіксації крісла його каркас необхідно максимально розкласти в глибину, після чого натиснути на ручку з боку фіксатора вниз і зафіксувати крісло. Розкладне крісло Uquip Justy дійсно зручне в кожному положенні спинки та відмінно підійде для постійного та довготривалого використання у заміському будинку. Технічні характеристики: Вид: крісло Максимальне навантаження, кг: 120 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: Polyester 600D Ripstop, PFC-Free - екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, з переплетенням ниток Ripstop, що зміцнює. Тканина має відмінну міцність на розрив, зносостійка та стійка до УФ-випромінювання Висота сидіння, см: 48 Розміри сидіння, см: 56х47 Розміри у складеному вигляді, см: 96х27х20 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі /Grey (синій/сірий) Особливості конструкції: Регулювання нахилу спинки. Три кути нахилу Металева клямка-фіксатор для поліпшення стійкості та надійності конструкції Підстаканник, що вміщає стандартну півлітрову пляшку або термочашку, має металеве кріплення і компактно складається під каркас Висока спинка у відкинутому положенні сприяє повному розслабленню PFC-Free - тканина не містить перфторованих і поліфторованих хімічних сполук Каркас зі сталі витримує статичне навантаження до 120 кг Бічні пластикові підлокітники мають ергономічну форму, зручну для розміщення рук Між двома шарами тканини крісла розміщується м'яка підкладка, що підвищує комфорт при відпочинку грунт Комплектація: Крісло - 1 шт. Чохол – 1 шт. Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 770х620х1060 Розміри в упаковці, мм: 960х270х200 Вага без упаковки, кг: 5.6 Вага в упаковці, кг: 5.7 Виробник: Uquip (Німеччина) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.60 |
| Вага в пакованні, кг. | 5.70 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 48 см |
| Габарити паковання | 960х270х200 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло;<br /> Чохол із ручкою; |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер Рипстоп |
| Призначення | Рибна ловля <unk> кемпінгові |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 770х620х1060 мм |
| Розміри сидіння | 56х47 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3630 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴







