Vanguard Vesta Compact - найкращі біноклі для розваг та проведення дозвілля. Не складно перевірити, що за захищеністю та оптичними характеристиками Vanguard Vesta Compact не мають конкурентів у своїй ціновій категорії. Компактний стильний алюмінієвий корпус із захисним пластиковим покриттям із ефектом перлинного блиску, можливість вибору забарвлення та якісні аксесуари, все це лише посилить враження від перегляду футбольного матчу чи концерту на стадіоні. А при відвідуванні театру Vanguard Vesta Compact 8x21 WP White Pearl буде найстильнішим та найкориснішим аксесуаром. Повнорозмірні біноклі мають кращі світлосильні характеристики, ніж компактні зразки. Але коли доходить справа до збирання рюкзака в похід чи валізи в подорож, не кажучи вже про похід на футбол чи театр, повнорозмірним біноклям не завжди є місце. У той час, як для бінокля Vanguard Vesta Compact 8x21 WP White Pearl знайдеться місце навіть у кишені. І якщо Ви все ще сумніваєтеся, наскільки Vanguard Vesta Compact 8x21 WP White Pearl гарний, будьте впевнені, що навіть такий компактний бінокль з якісною просвітленою оптикою може дати фору повнорозмірним бюджетним моделям. Особливо варто відзначити досить велике поле зору Vesta Compact 8x21 WP White Pearl, що є найбільш важливим при спостереженні різних спортивних змагань, театральних вистав та інших громадських заходів. З приємних і корисних дрібниць – наявність у комплекті кришок окулярів та об'єктивів, що в принципі не властиве навіть для більшості дорожчих екземплярів. А 100% водозахист та заповнення азотом у цій ціновій категорії - це, скоріше, виняток із правил. MultiGuard® Coatings При проходженні світла через кожну оптичну поверхню лінзи без покриття відбивається 4% світлового потоку. Багатошарове покриття, що просвітлює, підвищує світлопропускну здатність до 99,5%. Як результат, чотиришарове покриття, що просвітлює MultiGuard® Coatings, нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершену натуральну кольоропередачу. Waterproof & fogproof. Цей бінокль має водозахист за класом IPX7 та захист від утворення внутрішнього конденсату. Корпус герметизований каучуковим ущільнювальним O-кільцем, що дозволяє біноклю перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішніх порожнин корпусу повітря та пари води витіснені азотом N2, який не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур. Aluminium Alloy Body. Сплави з урахуванням алюмінію досить міцні і навіть легкі. Алюмінієві корпуси біноклів на 200% міцніше полікарбонату, що традиційно використовується, а за співвідношенням міцності на одиницю ваги не поступаються сталі. Твердість застосовуваних сплавів алюмінію достатня, щоб у разі падіння бінокля з висоти 1-2 метрів корпус не отримав значних ушкоджень, які впливають оптичні властивості бінокля. Оптичні характеристики: Збільшення: 8x Діаметр об'єктива, мм: 21 Розмір вихідної зіниці, мм: 2.63 Винос вихідної зіниці, мм: 10 Світлосила: 6.89 Фактор сутінків: 12.96 Мінімальна відстань фокусування, м: 4 Поле зору, м/1000 поле зору, °: 7.1 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 56-72 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: призова, що обертає Roof Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням MultiGuard® Coatings (Fully Multi coated) Водостійкість: 100% водонепроникний корпус Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом Фокусування: центральна Корпус: алюмінієвий сплав із захисно-декоративним пластиковим покриттям Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up Комплектація: окулярів Нашийний ремінь М'який кейс для зберігання та транспортування Серветка для протирання оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 94x106х34 Розміри в упаковці, мм: 116x111х55 Вага без упаковки, кг: 0.195 Вага в упаковці,0 Вага в упаковці : Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 270.0 |
| Вага, г | 195.0 |
| Винесена окулярна точка | 10 мм |
| Габарити | 94 x 106 x 34 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.63 |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Додаткові характеристики | Фірмове повне багатошарове просвітлення лінз MultiGuard® Coatings; Корпус бінокля виготовлений з алюмінієвого сплаву. Покриття корпусу має привабливий перловий блиск. |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль| Кришки об'єктивів | Кришки окулярів | Ремінь на шию| Салфетка для протирання оптики | Чехол |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Кратність наближення | 8x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 8.0 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 4 м |
| Наявність | в наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 124.0 |
| Межа фокусування від, м | 4.0 |
| Призначення | Для дітей, Повсякденне використання, Театр, Туризм |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-72 |
| Світлосила | 6.89 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 12.96 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 2706.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706 ₴










