Дуже легкий і компактний у складеному вигляді, здатний нести навантаження до 3 кг у робочому положенні, алюмінієвий штатив Vesta TB 204AB стане надійною опорою для спостереження місцевості за допомогою повнорозмірної підзорної труби, а також ідеальним супутником фотографа або бердвочера, що веде активний спосіб життя, що виїжджає для зйомок та спостережень у різні куточки країни чи навіть планети. Довжина штатива у складеному вигляді без проблем дозволяє помістити його в тактичний або мисливський рюкзак, або перевозити в ручній поклажі при перельотах будь-якими авіалініями. Надійні замки, збільшений діаметр ніжок та якісна головка дозволяють працювати штативу з 85-мм підзорними трубами, та з більш важкими DSLR-камерами. Моделі VESTA TB мають надійні замки телескопічних секцій, що швидко фіксуються, ніжок системи Quick-twist Lock. Замки розбірні і розроблені таким чином, щоб їх було легко очистити від бруду, пилу та піску навіть після зйомок на пляжі. Для макрозйомки з низьким кутом штатив має три кути нахилу ніг (21 °, 50 ° і 80 °), що легко встановлюються, і оснащений фіксатором, що дозволяє зняти центральну колону і опуститися до мінімальної робочої висоти. Крім того, заощаджуючи час, Ви можете просто перевернути центральну колону вниз і використовувати штатив для макрозйомки. Кульова головка T-46, сумісна зі стандартом кріплення Arca Swiss, дозволяє використовувати будь-який швидкознімний майданчик стандарту Arca Swiss. Головка має одну велику фіксуючу ручку для легкої затяжки/ослаблення в польових умовах та швидкознімну пластину QS-64. Цікавим рішенням є наявність дворівневої телескопічної центральної колони, яка одночасно дуже компактна у складеному вигляді, та дозволяє отримати максимальну робочу висоту штатива 1300 мм. Ergonomic design. Компанія Vanguard не дотримується традиційної круглої форми затискачів та фіксаторів, тому що прикладати зайву силу для фіксації штатива незручно, особливо на холоді, або коли вологі пальці рук. Vanguard розробив свою ергономічну форму компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручними для користувача. Затискачі, де конфігурація штатива не дозволяє застосувати ергономічну форму, мають глибоке профільоване покриття або гумові вставки для оптимального контакту під час використання. На перший погляд це може здатися дрібницею, але при регулярному використанні штатива це дуже важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів. Alu 6063-T5. Вага штатива та стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Сплави на основі алюмінію є оптимальним матеріалом для виробництва штативів з точки зору міцності, малої ваги та оптимальної вартості. До телескопічних секцій штативів не пред'являється високих вимог щодо міцності та навантаження, проте важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею та високою придатністю до анодування. Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, проте він легший, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії та максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування, на відміну від інших популярних. сплавів алюмінію. Основні характеристики штатива: Тип штатива: підлоговий Тип головки: незнімна, кульова Кількість секцій: 4 Тип фіксатора секцій: швидкий затискач цангового типу Quick-twist Lock (витримують осьове навантаження до 100 кг на кожну секцію) Діаметр секцій ніжок, мм: 20 , 14, 11 Наявність центральної колони (двохрівнева, телескопічна) Матеріал штативу: алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 Максимальне навантаження, кг: 3 Максимальна висота зйомки, см: 130 Мінімальна висота зйомки, см: 26 Висота штатива з центральною см: 105.5 Довжина штатива в складеному стані, см: 37.5 Додаткові характеристики штатива: Кут проміжної фіксації розкриття ніжок штатива: 21°, 50°, 80° Шестигранний ключ, прихований у центральній колоні (запатентований дизайн) Характеристики головки: Модель головки: VESTA T -46 Тип головки: кульова Фіксатори руху головки: 1 шт (поворот кулі) Підтримка стандарту кріплення Arca-Swiss Діаметр кулі, мм: 23 Штативний майданчик: QS-64 (гвинт 1/4 - 20 UNC, Arca-Swiss стандарт) Поворот: 360° Бічний нахил: від - 91° до 30° Пухирцевий рівень: 1 шт Комплектація: Штатив Головка VESTA T-46 Штативний майданчик QS-64 Шестигранний ключ: вбудований у гвинтову заглушку центральної колони Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм 8 в упаковці, мм: 393x95x90 Вага без упаковки, кг: 0.91 Вага в упаковці, кг: 1.20 Термін гарантії: 2 роки Виробник Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vanguard |
| Вага (кг) | 0.91 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.20 |
| Висота штатива без центральної колони | 105.5 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 20 |
| Довжина в складеному стані | 37.5 см |
| Додаткові характеристики | ергономічні гвинти фіксаторів спеціальної форми; Кнопковий фіксатор кута нахилу ніжок; Дворівнева телескопічна центральна колона |
| Максимальна висота знімання | 130 см |
| Максимальне навантаження, кг | 3 |
| Мінімальна висота знімання | 26 см |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 1 |
| Розміри в складеному стані | 375x88x88 мм |
| Розміри паковання | 393x95x90 мм |
| Сумісність | Фотокамера<unk> Відеокамера <unk> Підзорна труба <unk> Об'єктиви |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Ціна | 5616 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 616 ₴








