Недорогий проекційний годинник Technoline WT546 також вимірює основні параметри мікроклімату в приміщенні, такі як температура та вологість. Досить зручно, що проекція обертається на 90°, 180° або 270° у площині однією кнопкою, не переставляючи при цьому годинник. Крім того, це одна з небагатьох моделей, де є можливість повного відключення проекції, якщо вона не потрібна, наприклад, вдень. Разом з проекцією включається і приємне світло-блакитне підсвічування дисплея. Втім, вдень індикація добре видно і без підсвічування. Також Technoline WT546 є повноцінним будильником, а точніше модель має 2 окремі будильники з функцією повтору сигналу Snooze. Функції: Годинник: Механізм: електронний, цифровий Функція радіоконтролю часу DCF77: автоматична синхронізація часу за радіосигналом DCF77 з Майнфлінгена (Німеччина). Сигнал формується на основі даних, отриманих від трьох атомних годинників, і похибка становить менше 1 секунди в 1 мільйон років. Передавач сигналу точного часу DCF77 здійснює передачу даних у радіусі 1900-2100 км та охоплює більшу частину території України. Зверніть увагу, що Україна знаходиться на межі радіусу дії сигналу, і якість прийому сигналу в різних регіонах країни може відрізнятись та залишатися нестабільною. В окремих районах Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської області сигнал може бути відсутнім. У такому випадку необхідно вимкнути прийом радіосигналу та скористатися ручними налаштуваннями. Можливість відключення сигналу радіоконтролю та вибір ручної установки часу та дати Формат часу: 12/24 год Точність ходу годинника: 1 с в 1 млн років (при прийомі сигналу DCF77), +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму) Два окремо налаштовані будильника з функцією повтору «snooze» Температура в приміщенні: Одиниці виміру: ºС/° F Діапазон виміру: від -9°C до +50°C (від +14.2°F до +122°F Роздільна здатність виміру: 0.1°C Точність виміру : +/- 1C° Вологість у приміщенні: Одиниці виміру: % RH Діапазон виміру: від 20% до 95% Дискретність виміру: 1% Точність виміру: +/-5% Календар: Відображення: дати / місяця / дня тижня на 7- мовами: Англійська, Німецька, Італійська, Французька, Датська, Голландська, Іспанська Характеристики та комплектація: Дисплей: Розмір циферблата: 63x43 мм; батарей підсвічування включається примусово на 8 секунд Проекція часу Постійна проекція на стіну, стелю або будь-яку іншу поверхню при підключенні до електромережі Короткочасна примусова проекція (8 секунд) на стіну, стелю або будь-яку іншу поверхню під час роботи від батарей Колір проекції: червоний. Оптимальна відстань до поверхні проекції: 2 метри Орієнтація проекції: плавний поворот навколо горизонтальної осі на 180°, поворот навколо вертикальної осі на 90°, 180°, 270°, 360° Висота цифр проекції на відстані 2 метри: Час: 9 см Можливість відключення проекції Яскравість проекції: проекція чітко видно у повній або частковій темряві, також видно у світлий час доби, але при цьому не дратує світлом. Додаткові характеристики: Матеріал корпусу: пластик Установка: на столі Колір корпусу: Black (чорний) Живлення: Годинник: блок живлення: мережа змінного струму 100-240V, 50-60Hz Годинник: батарейки AAA (LR03) 1.5V х 2 шт Комплектація: Годинник Блок живлення (довжина проводу 1.55 м) Батарейки AAА (R03) 1.5V х 2 шт Інструкція на 1 і вага: Розміри годинника без упаковки, мм: 135х80х32 Розміри в упаковці, мм: 140х95х77 Вага годинника без упаковки, кг: 0.158 Вага в упаковці, кг: 0.285 Термін гарантії: 1 рік Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.158 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.285 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Вологість | Дата | День тижня | Місяць | Мінімпература | Чотини |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення; Батарейки AAА (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | У вітальню <unk> В дитячу кухню <unk> В офіс <unk> У спальню <unk> Універсальні |
| Розміри | 135 х 80 х 32 мм |
| Розміри в пакованні | 140 х 95 х 77 мм |
| Розміри циферблата | 63 x 43 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настільний <unk> Чотири проєкційний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник | Гегрометр | Датчик кімнатної температури | Календар | Термометр | Чотини |
| Колір | Чорний |
| Колір проєкції | Червоний |
| Штрихкод | 4029665005461 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



