Численні технологічні поліпшення, впроваджені компанією в цій моделі, наближають бінокль Athlon Argos G2 HD 12x50 до оптики преміум-класу зі збереженням прийнятної ціни. Високий рівень захищеності забезпечується застосуванням міцного і надійного магнієвого корпусу, герметизованого за класом водозахищеності IPX7, продутого інертним аргоном для запобігання запотівання зсередини, і спеціальним захисним гідрофобним покриттям лінз об'єктива XPL Protective Coating, що запобігає появі. Висока якість передачі зображення забезпечується використанням низькодисперсного HD-скла в об'єктивах, удосконаленим багатошаровим просвітленням кожної оптичної поверхні Advanced Fully Multi-Coating, високорефлективним діелектричним покриттям ESP Dielectric Coating та фазокоригуючим покриттям призм, виконаних із високоякісного оптичного скло. Зручності використання сприяє сучасне компонування корпусу з верхнім шарнірним мостом Top Hinge, великий діаметр барабана фокусування, висувні оправи окулярів, та кришки об'єктивів, закріплені поясками на корпусі для запобігання випадковій втраті. Кожен бінокль Athlon Argos G2 HD 12x50 має серійний номер, що дозволяє найкращим чином забезпечити процес контролю якості. HD Glass В об'єктивах даного бінокля застосовано низькодисперсне HD скло, що значною мірою відрізняє цю модель серед біноклів з ахроматичними об'єктивами зі звичайного скла. HD скла забезпечують менший кут розсіювання світлового спектру, завдяки чому вдається зменшити хроматичну аберацію (колірне спотворення) та досягти більш чіткої та контрастної передачі зображення. Advanced Fully Multi-Coated. Даний бінокль має покращене повне мультипросвітлення оптики, що означає, що на кожну поверхню оптичної системи нанесено широкосмугове багатошарове покриття, що просвітлює. Таке багатошарове просвітлення значною мірою запобігає відображенню світла у всьому видимому спектрі. Тим самим вдається досягти більше 99% світлопропускання через кожну оптичну поверхню, результатом чого є висока яскравість зображення, природна передача кольору і можливість більш ефективно вести спостереження в сутінках. XPL Protective Coating. Додатковий шар зовнішнього захисного гідрофобного покриття лінз об'єктива, що забезпечує екстразахист від випадкових подряпин, скупчення на лінзах бруду, масел і крапель води. Завдяки цьому покриттю під час використання бінокля під дощем досить просто енергійно струсити бінокль, щоб усунути всі краплі з об'єктива і далі ефективно продовжувати спостереження. BAK4. З метою позбавитися від значних втрат світла в призмовій системі, що обертається, в даній моделі застосовуються призми з оптичного скла високої щільності BAK4 (баритовий крон). Це скло має більш високий показник заломлення, що дозволяє мінімізувати втрати світла, і отримати ідеально круглу вихідну зіницю з однаково світлим зображенням від краю до краю, уникнувши віньєтування (видимого затемнення зображення внаслідок обрізки світлового пучка на периферії вихідної зіниці). ESP Dielectric Coating. Сучасні біноклі з призмовою конструкцією Roof системи Шмідт-Пехан обов'язково потребують нанесення на одну з поверхонь призми покриття, що відображає. Діелектричне високорефлективне ESP покриття (на відміну від алюмінієвого або срібного) вважається найбільш ефективним, відбиваючи більше 99% світла, що потрапляє на нього. Тільки таке покриття може забезпечити максимально високу світлопропускну здатність та яскравість зображення, що передається біноклем. Цей тип покриття досить дорогий, тому використовується виключно в оптиці високого класу. Waterproof. Незалежно від того, чи потрапили Ви в сильну зливу або випадково впустили бінокль у водойму, рівень захисту даної моделі дозволяє бути впевненим, що волога не потрапить усередину і з біноклем нічого не станеться. Адже цей бінокль герметизований, ущільнений каучуковими О-кільцями, має клас захисту від проникнення вологи IPX7, що означає опір попаданню вологи всередину при зануренні на глибину 1 метр протягом 30 хвилин. Fogproof (Argon Purged). Ця модель повністю захищена від внутрішнього запотівання, викликаного різкою зміною температури. Корпус бінокля зсередини продувають аргоном, що виключає можливість знаходження кисню або водяної пари всередині бінокля, який міг би конденсуватися на склі, або викликати корозію металевих частин корпусу. Застосування аргону є дорожчим порівняно з азотним продуванням, проте аргон є інертним газом, що не реагує з навколишнім середовищем навіть при високих температурах, на відміну від кисню. Magnesium Body. Спеціальний сплав магнію, алюмінію та ряду інших легуючих металів при невеликій вазі має міцність на 40-50 відсотків вище за традиційні алюмінієві сплави, що застосовуються при виробництві корпусів оптичних приладів. Біноклі виконані з магнієвого сплаву не тільки надійніші і довговічніші, але також мають відмінний зовнішній вигляд завдяки точності обробки магнієвих корпусів. Оптичні характеристики: Збільшення: 12x Діаметр об'єктива, мм: 50 Діаметр окуляра, мм: 21.5 Розмір вихідної зіниці, мм: 4.17 Винос вихідної зіниці, мм: 16 Світлосила: 17.14 Фактор сутінків: 24.49 Мінімальна відстань фокус. /1000 м: 86 Кутове поле зору, °: 4.9 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 56-76 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: HD лінзи з низькодисперсного скла з покращеним повним багато (Advanced Fully Multi-Coated) і захисним гідрофобним покриттям (XPL Protective Coating) Призми: BAK4 з фазокоригуючим покриттям і фірмовим діелектричним покриттям, що відбиває ESP Dielectric Coating Водостійкість: 100% водонепроникний корпус : з верхнім шарнірним мостом Top Hinge, магнієвий сплав з профільованим протиковзким гумовим покриттям Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з двома фіксованими положеннями Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті кришки окулярів та об'єктивів Широкий наший ремінь з неопрену М'який кейс для зберігання та транспортування Серветка з мікрофібри для протирання оптики Подарункова упаковка на магнітному замку Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 173x142х70 Розміри в упаковці, 8 мм 3 Вага в упаковці, кг: 1.589 Термін гарантії: Довічна Виробник Athlon (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Athlon |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Athlon |
| Вага в пакованні, г | 1589 |
| Вага, г | 893 |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 173 x 142 x 70 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 240 |
| Гарантія | 240 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення аргоном Ar, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.17 |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Абразивостійкі, Водонепроникні, Газонаповнені, З гідрофобним покриттям, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Магнієвий сплав |
| Кратність наближення | 12x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 12 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3.95 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Діелектричне покриття, Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 86 |
| Межа фокусування від, м | 3.9 |
| Призначення | Військова справа, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-76 |
| Світлосила | 17.14 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 24.49 |
| Фокусування | Центральна |
| Колір | Оливковий |
| Ціна | 14970 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 470 ₴




