Бінокль Athlon Talos G2 HD 8×42 ексклюзивно та офіційно продається тільки в Amazon та на українському ринку. На перший погляд може здатися, що Athlon Talos G2 HD мало чим відрізняється від молодшої моделі Athlon Neos G2 HD. Однак відмінність суттєва, і полягає в особливостях оптичної системи. Крім покращеного просвітлюючого покриття низькодисперсних HD-лінз, Athlon Talos G2 HD 8x42 має більший діаметр окулярів та більший розмір призм, що суттєво впливає на комфорт спостереження. Торці всіх лінз обов'язково мають чорніння, що додатково запобігає розсіюванню світла. Барабан фокусування має великий діаметр та рифлену гумову накатку, що робить процес фокусування більш чітким та зручним. І при цьому біноклі Athlon Talos G2 HD найкомпактніші і найлегші серед усіх повнорозмірних біноклів виробника. Корпус надійно захищений від влучення вологи, навіть якщо бінокль випадково потрапив у воду. Продування азотом гарантує відсутність запотівання при різкій зміні температури та запобігає внутрішній корозії. Кожен бінокль Athlon Talos G2 HD 8x42 має серійний номер, що дозволяє найкращим чином забезпечити процес контролю якості. HD Glass В об'єктивах даного бінокля застосовано низькодисперсне HD скло, що значною мірою відрізняє цю модель серед біноклів з ахроматичними об'єктивами зі звичайного скла. HD скла забезпечують менший кут розсіювання світлового спектру, завдяки чому вдається зменшити хроматичну аберацію (колірне спотворення) та досягти більш чіткої та контрастної передачі зображення. Advanced Fully Multi-Coated. Даний бінокль має покращене повне мультипросвітлення оптики, що означає, що на кожну поверхню оптичної системи нанесено широкосмугове багатошарове покриття, що просвітлює. Таке багатошарове просвітлення значною мірою запобігає відображенню світла у всьому видимому спектрі. Тим самим вдається досягти більше 99% світлопропускання через кожну оптичну поверхню, результатом чого є висока яскравість зображення, природна передача кольору і можливість більш ефективно вести спостереження в сутінках. BAK4. З метою позбавитися від значних втрат світла в призмовій системі, що обертається, в даній моделі застосовуються призми з оптичного скла високої щільності BAK4 (баритовий крон). Це скло має більш високий показник заломлення, що дозволяє мінімізувати втрати світла, і отримати ідеально круглу вихідну зіницю з однаково світлим зображенням від краю до краю, уникнувши віньєтування (видимого затемнення зображення внаслідок обрізки світлового пучка на периферії вихідної зіниці). Waterproof. Незалежно від того, чи потрапили Ви в сильну зливу або випадково впустили бінокль у водойму, рівень захисту даної моделі дозволяє бути впевненим, що волога не потрапить усередину і з біноклем нічого не станеться. Адже цей бінокль герметизований, ущільнений каучуковими О-кільцями, має клас захисту від проникнення вологи IPX7, що означає опір попаданню вологи всередину при зануренні на глибину 1 метр протягом 30 хвилин. Fogproof (Nitrogen Purged). Ця модель повністю захищена від внутрішнього запотівання внаслідок різкої зміни температури. Корпус бінокля зсередини продувають азотом, що виключає можливість знаходження всередині бінокля кисню або водяної пари, яка могла б конденсуватися на склі, або викликати корозію металевих частин корпусу. Азот є напівінертним газом і не реагує із навколишнім середовищем у звичайних умовах, на відміну від кисню. Оптичні характеристики: Збільшення: 8x Діаметр об'єктива, мм: 42 Діаметр окуляра, мм: 21.5 Розмір вихідної зіниці, мм: 5.25 Винос вихідної зіниці, мм: 17.9 Світлосила: 27.56 Фактор сутінків: 18.33 Мінімальна відстань: 4 /1000 м: 124 Кутове поле зору, °: 7.1 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 56-76 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: HD лінзи з низькодисперсного скла з покращеним повним (Advanced Fully Multi coated) Призми: BAK4 Водостійкість: 100% водонепроникний корпус. -Up з двома фіксованими положеннями Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті Можливість кріплення штатива Комплектація: Бінокль: колір корпусу - оливковий Захисні кришки окулярів та об'єктивів Широкий наший ремінь з неопрену упаковка на магнітному замку Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 145x127х58 Розміри в упаковці, мм: 210x170х86 Вага без упаковки, кг: 0.590 Вага в упаковці, кг: 1.06 Термін гарантії: Довічна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Athlon |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Athlon |
| Вага в пакованні, г | 1060 |
| Вага, г | 590 |
| Винесена окулярна точка | 18 мм |
| Габарити | 145 x 127 x 58 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 240 |
| Гарантія | 240 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Низькодисперсні HD-стела; Міст із верхнім шарніром; Кришки об'єктивів закріплені поясками на корпусі; великий діаметр окулярів; Великі обертальні призми; |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Поликарбонат |
| Кратність наближення | 8x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 8 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 4 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 124 |
| Межа фокусування від, м | 4 |
| Призначення | Хердвочинг, Військова справа, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-76 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 18.33 |
| Фокусування | Центральна |
| Колір | Оливковий |
| Ціна | 10710 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 730 ₴



