Біноклі Athlon створені протистояти стихії та забезпечують високу якість зображення незалежно від цінової категорії. Найкраще підтвердження - бінокль Athlon Neos G2 HD 10x42, який надійно захищений від попадання вологи, утворення внутрішнього конденсату, струсів і ударів. Якщо вас застане негода, або навіть бінокль випадково впаде у водоймище, він буде готовий до подальшого використання. Профільоване гумове покриття забезпечує додатковий захист від ударів та гарне зчеплення навіть у вологу погоду. Лінзи об'єктивів виготовлені з низькодисперсного HD скла, призми з оптичного скла високої щільності BAK4, а на кожну оптичну поверхню нанесено багатошарове покриття. Все це забезпечує пристойну якість передачі зображення та виділяє цей бінокль навіть серед найякісніших оптичних приладів середнього класу. Кожен бінокль Athlon Neos G2 HD 10x42 має серійний номер, що дозволяє найкращим чином забезпечити процес контролю якості. HD Glass В об'єктивах даного бінокля застосовано низькодисперсне HD скло, що значною мірою відрізняє цю модель серед біноклів з ахроматичними об'єктивами зі звичайного скла. HD скла забезпечують менший кут розсіювання світлового спектру, завдяки чому вдається зменшити хроматичну аберацію (колірне спотворення) та досягти більш чіткої та контрастної передачі зображення. Fully Multi-Coated. Цей бінокль має повне мультипросвітлення оптики, що означає, що на кожну поверхню оптичної системи нанесено багатошарове покриття, що просвітлює. Таке багатошарове просвітлення запобігає відображенню світла. Тим самим вдається досягти 99% світлопропускання через кожну оптичну поверхню, результатом чого є оптимальна яскравість зображення, природна передача кольору і можливість більш ефективно вести спостереження в сутінках. BAK4. З метою позбавитися від значних втрат світла в призмовій системі, що обертається, в даній моделі застосовуються призми з оптичного скла високої щільності BAK4 (баритовий крон). Це скло має більш високий показник заломлення, що дозволяє мінімізувати втрати світла, і отримати ідеально круглу вихідну зіницю з однаково світлим зображенням від краю до краю, уникнувши віньєтування (видимого затемнення зображення внаслідок обрізки світлового пучка на периферії вихідної зіниці). Waterproof. Незалежно від того, чи потрапили Ви в сильну зливу або випадково впустили бінокль у водойму, рівень захисту даної моделі дозволяє бути впевненим, що волога не потрапить усередину і з біноклем нічого не станеться. Адже цей бінокль герметизований, ущільнений каучуковими О-кільцями, має клас захисту від проникнення вологи IPX7, що означає опір попаданню вологи всередину при зануренні на глибину 1 метр протягом 30 хвилин. Fogproof (Nitrogen Purged). Ця модель повністю захищена від внутрішнього запотівання внаслідок різкої зміни температури. Корпус бінокля зсередини продувають азотом, що виключає можливість знаходження всередині бінокля кисню або водяної пари, яка могла б конденсуватися на склі, або викликати корозію металевих частин корпусу. Азот є напівінертним газом і не реагує із навколишнім середовищем у звичайних умовах, на відміну від кисню. Оптичні характеристики: Збільшення: 10x Діаметр об'єктива, мм: 42 Розмір вихідної зіниці, мм: 4.2 Винос вихідної зіниці, мм: 14.1 Світлосила: 17.64 Фактор сутінків: 20.49 Мінімальна відстань фокусування, м: 4 Поле зору, м/1 поле зору, °: 5.9 Регулювання міжзіркової відстані, мм: 56-72 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: призова, що обертає Roof Лінзи: HD лінзи з низькодисперсного скла з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated BAK4 Водостійкість: 100% водонепроникний корпус Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом Фокусування: центральна Корпус: з верхнім шарнірним мостом Top Hinge, алюміній/полікарбонат з профільованим оковою положеннями Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті Можливість кріплення штатива Комплектація: Бінокль: колір корпусу - оливковий мм: 149x125х58 Розміри в упаковці, мм: 210x180х115 Вага без упаковки, кг: 0.595 Вага в упаковці, кг: 1.135 Термін гарантії: Довічна Виробник: Athlon (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Athlon |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Athlon |
| Вага в пакованні, г | 1135 |
| Вага, г | 595 |
| Винесена окулярна точка | 14 мм |
| Габарити | 149 x 125 x 58 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 240 |
| Гарантія | 240 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.20 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Низькодисперсні HD-стела; Міст із верхнім шарніром; Кришки об'єктивів закріплені поясками на корпусі; |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Алюминий/Поликарбонат |
| Кратність наближення | 10x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 10 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 4 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 103 |
| Межа фокусування від, м | 4 |
| Призначення | Хердвочинг, Військова справа, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-72 |
| Світлосила | 17.64 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 20.49 |
| Фокусування | Центральна |
| Колір | Оливковий |
| Ціна | 7915 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 706 ₴





