Дуже легке розкладне крісло Bo-Camp Copa Rio Comfort XXL має високу пряму спинку, досить високу посадку, надійно фіксується в розкладеному положенні, і його буде зручно використовувати як крісло в заміському будинку для їди за садовим столом на відкритому повітрі. Розкладне крісло Bo-Camp Copa Rio Comfort XXL відноситься до колекції Urban Outdoor, і дозволить відчути себе єдиним цілим з природою, не втрачаючи при цьому комфорту. Технічні характеристики: Вид: крісло Максимальне навантаження, кг: 120 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: Polyester 600D Brushed - тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, фінішною обробкою Brushed, що робить тканину теплішою і приємнішою на дотик. Тканина характеризується достатньою міцністю на розрив, зносостійкістю і стійкістю до УФ-випромінювання Висота сидіння, см: 46 Розміри сидіння, см: 48х44 Розміри в складеному вигляді, см: 75х58х7 (сірий) Особливості конструкції: У складеному вигляді товщина крісла складає всього 7 см. Фіксатор у вигляді скоби дозволяє зафіксувати крісло в розкладеному положенні та переміщати його, не боячись, що воно складеться. Легкий алюмінієвий каркас витримує статичне навантаження до 120 кг. Вільні від тканини частини каркаса в кутах зручно використовувати як ручки для переміщення крісла як у складеному, так і в розкладеному вигляді. Комплектація: Крісло - 1 шт. Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 670х580х1000 Розміри в упаковці, мм: 760х590х80 Вага без упаковки, кг: 2.5 Вага в упаковці, кг: 2.6 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.50 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.60 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 46 см |
| Габарити паковання | 760х590х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло; |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові | Рибна ловля | Сад городу |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 670х580х1000 мм |
| Розміри сидіння | 48х44 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3210.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 372 ₴





