Біноклі серії VEO XF – це сучасний рестайлінг перевірених часом біноклів Vanguard Spirit XF, які виготовляються з міцного та легкого композитного карбону PA66 + 40CF, та оснащені оптикою із сучасним покриттям, що просвітлює Advanced MultiGuard® Coatings. Якість матеріалів, точність складання, чіткість оптики, агресивний дизайн та зручні аксесуари – все це не порожні слова. Слід взяти цей бінокль до рук, і сумніви щодо правильності вибору зникають. Конструкція корпусу з двома шарнірами та відкритим мостом, а також римлена накатка на гумовій обробці бінокля дозволили зробити захоплення рукою бінокля максимально надійним та зручним. Це один із найлегших повнорозмірних біноклів, але при цьому міцний карбоновий корпус та профільоване гумове покриття гарантують надійний захист від ударів та падінь. Геометрія лінз підібрана таким чином, щоб забезпечити одночасне та дуже широке поле зору та можливість проводити макроспостереження на мінімальній відстані близько 2-х метрів. При цьому фазокоригуюче покриття призм разом із фірмовим покриттям Advanced MultiGuard® Coatings формують дуже чітке зображення, практично без геометричних і колірних артефактів. Чи можна знайти інший аналогічний бінокль з такими характеристиками та аналогічною вартістю, що робить модель Vanguard VEO XF 10x42 WP безумовно бажаним придбанням і для мисливців, і для любителів спостерігати за природою та для мандрівників. Advanced MultiGuard® Coatings. Найбільш технологічне семишарове широкосмугове просвітлююче покриття, нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує однаково високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершену натуральну передачу кольору практично у всьому видимому діапазоні (від 320 Нм до 680 Нм). Додатково на зовнішню поверхню об'єктивів та окулярів нанесена суперміцна гідрофобна мембрана, яка оберігає від подряпин, перешкоджає скупченню води на лінзах та забруднення маслами. BAK4 Prism. Значні втрати світла відбуваються в обертовій призмінній системі, незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла і значною мірою уникнути віньєтування (урізання світлового пучка по краях лінз окуляра). P2 Phase Correction. Застосування багатошарового фазокоректуючого покриття призм на сьогоднішній день є стандартом для високоякісних біноклів з призмінною конструкцією Roof, що обертає. Під час проходження через таку призмінну систему, світло відбивається від протилежних сторін призми, поляризується, і виникає зміщення на половину фази світлової хвилі, що тягне за собою втрату контрасту. Найтонше фазокоригуюче покриття, нанесене на одну з поверхонь призми, поєднує фази, забезпечуючи високу роздільну здатність і контрастність зображення. Waterproof & fogproof. Цей бінокль має водозахист за класом IPX7 та захист від утворення внутрішнього конденсату. Корпус герметизований каучуковим ущільнювальним O-кільцем, що дозволяє біноклю перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішніх порожнин корпусу повітря та пари води витіснені азотом N2, який не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур. Велике поле зору. Зручність, ефективність і задоволення спостереження в бінокль багато в чому залежить від поля зору (кута зору) оптичного приладу. Чим більше поле зору (чим ширший кут зору), тим більше простору потрапляє до огляду. Поле зору даного бінокля знаходиться вище за середній рівень показників аналогічних моделей і відносить цей бінокль до оптичних приладів преміум-класу. Outstanding near focus. Більшість користувачів застосовують біноклі лише спостереження за віддаленими об'єктами. Але не всі знають, що найкращі зразки біноклів надають значні можливості для макроспостережень. Мінімальна дистанція фокусування (межа фокусування) даної моделі складає всього 2.1 метра, що дозволяє розглядати квіти та комах у їх реальному середовищі. Біноклі з межею фокусування менше 2.5 метрів відносяться до оптичних приладів преміум-класу. Carbon Fiber Composite Body. Компанія Vanguard стала першим виробником, хто застосував композитне вуглеволокно у серійному виробництві оптичних приладів. Матеріал PA66+40CF на 40% складається з найтонших волокон (до 7 мкм) армуючого вуглеволокна і на 60% з поліаміду сполучного PA66, який є одним з найміцніших і стабільних полімерів, що застосовуються в композитних матеріалах. Згідно з лабораторними дослідженнями, композитне вуглеволокно PA66+40CF при однаковій щільності, на 271% міцніше полікарбонату (традиційно використовуваного матеріалу для корпусів оптичних приладів), а також у 2 рази легше і на 20% міцніше алюмінію. 3 Stage Eyecups. Правильно сконструйовані оправи окулярів не тільки підвищують комфорт при тривалих спостереженнях, але в першу чергу дозволяють з однаковою зручністю використовувати бінокль користувачам з різною анатомічною будовою очей, а також користувачам в окулярах. У цьому біноклі використовуються досить м'які висувні оправи окулярів типу Twist-Up, що мають 3 рівні фіксації. Tripod mountable. Незважаючи на те, що в більшості випадків спостереження проводяться з біноклем у руках, бувають ситуації, коли установка на штатив просто необхідна. Великі збільшення, тривалі спостереження або зйомка на смартфоні за допомогою бінокля вимагають стабільного положення бінокля. Дана модель має два різьблення для кріплення штативного адаптера, розташовані під ковпачками в передньому та дальньому шарнірі. Оптичні характеристики: Збільшення: 10x Діаметр об'єктива, мм: 42 Розмір вихідної зіниці, мм: 4.2 Винос вихідної зіниці, мм: 16 Світлосила: 27.56 Фактор сутінків: 17.64 Мінімальна відстань фокусування, м: 2.1 Поле зору, м/1 поле зору, °: 6.35 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 57-74 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням Advanced MultiGuard® Coatings (Fully Multi BAK4 с фазокорректирующим покрытием Водостойкость: 100% водонепроницаемый корпус Защита от запотевания: благодаря герметичности и заполнению корпуса азотом Фокусировка: центральная Корпус: с открытым мостом Open Hinge, из композитного карбона PA66+40CF с профилированным противоскользящим резиновым покрытием Поворотно-выдвижные оправы окуляров типа Twist- Up з трьома фіксованими положеннями Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті Можливість кріплення штативного адаптера Комплектація: Бінокль: колір корпусу - темно-зелений Захисні кришки окулярів та об'єктивів Широкий наший ремінь з неопрену оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 151х130х61 Розміри в упаковці, мм: 220x165х80 Вага без упаковки, кг: 0.635 Вага в упаковці, кг: 0.92 Термін гарантії: 10 років Виробник Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Vanguard |
| Вага в пакованні, г | 920 |
| Вага, г | 635 |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 151 x 130 x 61 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Карбон |
| Кратність наближення | 10x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 10 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.1 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 111 |
| Межа фокусування від, м | 2.1 |
| Призначення | Хердвочинг, Для подорожей, Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання |
| Регулювання міжзорячної відстані | 57-74 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 17.64 |
| Фокусування | Центральна |
| Колір | Темно-зелений |
| Ціна | 8388 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 004 ₴










