Головна особливість розкладного крісла Uquip Comfy особливо його системи розкладання, яка дозволяє зробити крісло в півтора рази компактнішим, ніж більшість подібних моделей. Крім того, це крісло розкладається та складається дуже швидко та безпечно. Достатньо потягнути за дві ручки до клацання, щоб розкласти крісло. Щоб його скласти, потрібно розблокувати фіксатор і потягнути за ті ж ручки у зворотному напрямку. Таким чином, виключається ймовірність затискання руки каркасом, що часто трапляється при складанні/розкладанні крісел звичної конструкції. Крісло досить невисоке, тому відмінно підійде для відпочинку на пляжі, на дачі або в кемпінгу. Технічні характеристики: Вид: крісло Максимальне навантаження, кг: 120 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: Polyester 600D Ripstop PU, PFC-Free - екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, з зміцнюючим переплетенням ниток Ripstop. Тканина має відмінну міцність на розрив, зносостійка і стійка до УФ-випромінювання Висота сидіння, см: 45 Розміри сидіння, см: 53х40 Розміри у складеному вигляді, см: 70х17х17 : Blue/Grey (синій/сірий) Особливості конструкції: Особлива конструкція складання забезпечує компактність і мінімальну висоту у складеному вигляді Спеціальні ручки для швидкого та безпечного складання та розкладання Пружний фіксатор для надійної фіксації крісла в розкладеному положенні PFC-Free - тканина не містить організму перфторованих і поліфторованих хімічних сполук Каркас зі сталі витримує статичне навантаження до 120 кг Бічні крила сидіння служать для підтримки рук замість підлокітників Між двома шарами тканини крісла розміщується м'яка підкладка, що підвищує комфорт при відпочинку. Комплектація: Крісло – 1 шт. Чохол – 1 шт. Інструкція по встановленню - 1 шт. Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 700х720х900 Розміри в упаковці, мм: 700х170х170 Вага без упаковки, кг: 3.52 Вага в упаковці, кг: 3.6 Виробник: Uquip (Німеччина) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.52 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.60 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 45 см |
| Габарити паковання | 700 х 140 х 170 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло;<br /> Чохол із ручкою;<br/> Інструкція; |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер Рипстоп |
| Призначення | Кемпінгові | Пляжні ловіння |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 700х720х900 мм |
| Розміри сидіння | 53х40 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 2958.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 108 ₴










