Бінокль Opticron Natura BGA сконструйований на стільки грамотно і якісно, що він стане Вашими очима, здатними наблизити зображення в десять разів. Чіткість плавності та точності механіки дозволяє проводити спостереження протягом тривалого часу, не відволікаючись на управління біноклем. Якість збірки настільки висока, що всі механічні вузли обертаються плавно, проте не мають найменшого люфту. Низькодисперсне скло лінз повністю відповідає гучній назві Made in Japan. Хроматичні спотворення настільки незначні, що навіть вимогливий користувач не знайде приводу для докору. Повне багатошарове просвітлення, фазова корекція призм та високорефлективне діелектричне покриття призм гарантують кришталеву чіткість зображення. Діелектричне покриття призм Oasis Prism Coating – це фірмове 64-шарове покриття, яке наноситься на поверхню кожної призми Roof, що відображає. Порівняно з дешевшим срібним напиленням (Ag coating) або бюджетним алюмінієвим напиленням (Al coating), воно забезпечує більше 99% відбиття світла від поверхні у ширшому спектрі, що забезпечує відчутне збільшення яскравості та чіткості. Захисне покриття бінокля виконано з полімерного каучуку (NBR), що є довговічним матеріалом, здатним не втрачати своїх властивостей у широкому діапазоні температур. Все захисне покриття, включаючи навіть наочники окулярів, покрите дрібною профільованою накаткою, що дозволяє впевнено утримувати бінокль. Центральна діоптрійна корекція із замком для запобігання збиванню налаштувань, і корпус із вузьким мостом Micro Hinge дозволяють фактично керувати біноклем пальцями однієї руки. Водонепроникність гарантована за класом IPX7, а також бінокль заповнений азотом, що виключає внутрішнє запотівання та утворення конденсату при перепаді температур. Кришки об'єктивів та окулярів виконані з м'якої гуми і щільно прилягають, додатково кришки об'єктивів прикріплені до бінокулярних труб гумовими ременями, що виключає їх втрату та дозволяє застосовувати бінокль швидко та ефективно. Наш ремінь виконаний з неопрену - щільного і м'якого гіпоалергенного матеріалу, зносостійкого і не вбирає вологу. М'який чохол, незважаючи на просте виконання, зроблений точно за розміром бінокля та має петлю для фіксації на ремені. Значну частину своєї лінійки оптичних приладів компанія Opticron здавна виробляє в Японії, враховуючи відмінну якість оптики, кращі комплектуючі та високу якість збирання. Не дарма всі біноклі Opticron зібрані в Японії, мають 30-річну гарантію та безумовну якість як оптичної конструкції, так і механічних вузлів. Кожен такий бінокль має свій серійний номер, що дозволяє якнайкраще забезпечити процес контролю якості. Оптичні характеристики: Збільшення: 10x Діаметр об'єктива, мм: 42 Діаметр окуляра, мм: 22 Розмір вихідної зіниці, мм: 4.2 Винос вихідної зіниці, мм: 20 Світлосила: 17.64 Фактор сутінків: 20.49 Мінімальна відстань фокусування, м /1000 м: 105 Кутове поле зору, °: 6.0 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 56-76 Корекція діоптрій: +3/-3 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: ED лінзи з японського скла з наднизькою дисперсією багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям і фірмовим діелектричним відбивним покриттям Oasis Prism Coating Водостійкість: 100% водонепроникний корпус діоптрійний корекції Корпус: з верхнім шарнірним мостом Micro Hinge, алюміній/полікарбонат з профільованим протиковзким каучуковим NBR покриттям по всій площі, включаючи оправи окулярів Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з 3 втрачаю Можливість кріплення штативного адаптера Комплектація: Бінокль: колір корпусу - чорний Захисні кришки окулярів та об'єктивів М'який наший ремінь з неопрену М'який кейс для зберігання та транспортування Велика серветка для протирання оптики Розміри без упаковки, мм 15 0 Вага без упаковки, кг: 0.670 Вага в упаковці, кг: 0.930 Термін гарантії: 30 років Виробник: Opticron (UK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opticron |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 930.0 |
| Вага, г | 670.0 |
| Винесена окулярна точка | 20 мм |
| Габарити | 142 x 129 х 59 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 360 |
| Гарантія | 360 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +3/-3 |
| Комплект постачання | Бінокль| Кришки об'єктивів | Кришки окулярів | Ремінь на шию| Салфетка для протирання оптики | Чехол |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Кратність наближення | 10x |
| Лінзи | Низькодисперсне скло (ED) |
| Максимальне збільшення, крат | 10.0 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.5 м |
| Наявність | в наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Діелектричне покриття, Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 105.0 |
| Межа фокусування від, м | 2.5 |
| Призначення | Хердвочинг, Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля, Туризм |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-76 |
| Світлосила | 17.64 |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 20.49 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 25440.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 980 ₴






