Будучи компактнішим і легшим, ніж аналогічні моделі конкурентів, бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WP має також і видатні оптичні характеристики. Ширококутні очки забезпечують суттєве поле зору, а мінімальна дистанція фокусування починається від 1.8 метра, що дозволяє спостерігати предмети, які знаходяться буквально під ногами. Низькодисперсне ED-скло з фірмовим широкосмуговим покриттям, що просвітлює, в червоних тонах R-type гарантує лють зображення, точну кольоропередачу у всьому видимому спектрі і практично повну відсутність кольорових спотворень. Як і належить оптиці преміального класу, призми, що обертають, виконані з оптичного скла BAK4 і мають фазокоригувальне і діелектричне відбивне покриття поверхонь. Діелектричне покриття призм Oasis-C+ Prism Coating – це фірмове 64-шарове покриття, яке наноситься на поверхню кожної призми Roof, що відображає. Порівняно з дешевшим срібним напиленням (Ag coating) або бюджетним алюмінієвим напиленням (Al coating), воно забезпечує більше 99% відбиття світла від поверхні у ширшому спектрі, що забезпечує відчутне збільшення яскравості та чіткості. У свою чергу, фазокоректуюче покриття поєднує фази всіх світлових хвиль, що проходять через призми, і не допускає розмитості зображення. Складання бінокля Explorer WA ED-R 10x43 WP, як і прийнято для всіх оптичних приладів Opticron, здійснено на високому рівні, забезпечуючи плавний рух усіх механічних вузлів та повну відсутність люфтів. Бінокль герметизований за класом IPX7, що дозволяє перебувати під водою на глибині 1 метр до 30 хвилин без ушкоджень для оптики, а також зсередини прилад заповнений інертним азотом, що виключає внутрішнє запотівання і накопичення конденсату при різкій зміні температур. Кришки об'єктивів та окулярів виконані з м'якої гуми і щільно прилягають, додатково кришки об'єктивів прикріплені до бінокулярних труб гумовими поясками, що виключає їх втрату та дозволяє застосовувати бінокль швидко та ефективно. Широкий наший ремінь виконаний з неопрену – щільного та м'якого гіпоалергенного матеріалу, що не вбирає вологу та зносостійкого. Кожен бінокль Opticron Explorer WA ED-R 10x32 WP має серійний номер, що дозволяє якнайкраще забезпечити процес контролю якості. Оптичні характеристики: Збільшення: 10x Діаметр об'єктива, мм: 32 Діаметр окуляра, мм: 18 Розмір вихідної зіниці, мм: 3.2 Винос вихідної зіниці, мм: 16 Світлосила: 10.24 Фактор сутінків: 17.89 Мінімальна відстань фокусування, м. /1000 м: 105 Кутове поле зору, °: 6.0 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 54-74 Корекція діоптрій: +2/-2 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: ED лінзи зі скла з наднизькою дисперсією багатошаровим просвітленням R-type (Fully Multi coated) Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям і фірмовим діелектричним покриттям, що відбиває Oasis-C+ Водостійкість: 100% водонепроникний корпус Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом Фокусування/Фокусування профільованим протиковзким гумовим покриттям Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з двома проміжними фіксованими положеннями Захисні кришки об'єктивів закріплені на поясках, що запобігають їх втраті Можливість кріплення штативного адаптера неопрена М'який кейс для зберігання та транспортування Серветка для протирання оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 120x116х46 Розміри в упаковці, мм: 212x163х75 Вага без упаковки, кг: 0.430 Вага в упаковці, кг Срок: 0. (UK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opticron |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 735.0 |
| Вага, г | 630.0 |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 120 x 116 x 46 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.2 |
| Діаметр об'єктива | 32 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +2/-2 |
| Комплект постачання | Бінокль| Кришки об'єктивів | Кришки окулярів | Ремінь на шию| Салфетка для протирання оптики | Чехол |
| Корпус | Алюминий/Поликарбонат |
| Кратність наближення | 10x |
| Лінзи | Низькодисперсне скло (ED) |
| Максимальне збільшення, крат | 10.0 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.8 м |
| Наявність | в наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Діелектричне покриття, Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 105.0 |
| Межа фокусування від, м | 1.8 |
| Призначення | Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля, Туризм |
| Регулювання міжзорячної відстані | 54-74 |
| Світлосила | 10.24 |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 17.89 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 12714.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 484 ₴




