Алюмінієвий стіл Bo-Camp Premium 80x40 cm обладнаний термо- та вологостійкою стільницею та має ніжки, що регулюються в трьох рівнях висоти (30/54/68 см). Ніжки столу можна налаштувати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати та переносити у вигляді кейсу, завдяки знімним ніжкам, складній стільниці та ручці. З додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений сіткою під стільницею. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 30/54/68 Розміри стільниці, см: 80х40 Розміри у складеному вигляді, см: 40х40х7 Призначення: для на природі, приватного будинку Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Термо- та вологостійка алюмінієва стільниця Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу в широкому діапазоні: 30/54/68 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг Зручна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве За столом можуть комфортно розміститися 6 осіб є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді Комплектація: Стіл - 1 шт; Ніжки – 4 шт; Сітка – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 800х400х680 Розміри в упаковці, мм: 430х430х75 Вага без упаковки, кг: 3.60 Вага в упаковці, кг: 4.05 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.60 |
| Вага в пакованні, кг. | 4.05 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 30/54/68 см |
| Габарити паковання | 430х430х75 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 800х400х680 мм |
| Розміри стільниці | 80х40 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 4488.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488 ₴










