Bo-Camp Islington Oval 120x70 cm Brown – це привабливий, великий, практичний та функціональний стіл з вологостійкою бамбуковою стільницею для кемпінгу та відпочинку на природі. Стіл має легкий складний алюмінієвий каркас, завдяки чому характеризується невисокою вагою та компактними розмірами у складеному вигляді. Безперечною перевагою цього столу є його стільниця, виготовлена з бамбука – екологічно чистого та дуже міцного матеріалу, який має від природи привабливий зовнішній вигляд, а спеціальне водонепроникне покриття надає стільниці довговічності та робить стійкою до вологи. Алюмінієві ніжки столу легкі, але дуже міцні та стійкі до корозії. Вони регулюються по висоті у трьох положеннях (49, 58 та 70 см), що дозволяє налаштувати стіл на зручний рівень висоти. Крім того, стіл має вбудовану ручку для зручного транспортування, у складеному вигляді поміщається в чохол, що забезпечує його додатковий захист та зручність у поїздках. Bo-Camp Islington Oval 120x70 cm Brown – це надійний та стильний стіл, який стане незамінним аксесуаром для відпочинку на природі. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 49/58/70 Розміри стільниці, см: 120х70 Розміри у складеному вигляді, см: 72х62.5х10 Призначення , відпочинку на природі, приватного будинку. Колір: Brown (коричневий) Особливості конструкції: Телескопічна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 49/58/70 см. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг. Довговічна, тверда та гігієнічна стільниця з бамбука, стійка до дії вологи. Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні. За столом можуть зручно розміститися 6-8 осіб. Ніжки швидко та легко складаються та фіксуються під стільницею. Засувка, що фіксує стіл у розкладеному та складеному положенні. Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді. Комплектація: Стіл – 1 шт; Чохол – 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1200х700х700 Розміри в упаковці, мм: 720х625х100 Вага без упаковки, кг: 15.00 Вага в упаковці, кг: 15.70 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15.00 |
| Вага в пакованні, кг. | 15.70 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 49/58/70 см |
| Габарити паковання | 720х625х100 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Чохол — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1200х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 120x70 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 10956.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 956 ₴







