Bo-Camp Poundbury Round 90x90 cm Brown – це найбільший круглий кемпінговий стіл, що має найменші розміри у складеному вигляді. Важко повірити, що круглий стіл такого розміру вміщується в компактний чохол 90х23х17 см. Цей стильний та функціональний стіл має презентабельний зовнішній вигляд, відмінну якість складання, саме тому його можна використовувати не тільки для відпочинку на природі, а й удома як гостьовий стіл. Завдяки своєму унікальному дизайну та якісним матеріалам, цей стіл стане незамінним аксесуаром для дому та для відпочинку на природі. Кругла стільниця виконана з бамбука, екологічно чистого та довговічного матеріалу, що має природний гарний вигляд. Поверхня столу вкрита водонепроникним покриттям, що надає стільниці додаткової міцності та довговічності. Телескопічні ніжки дозволяють регулювати та встановлювати висоту столу у трьох різних положеннях (45, 52 та 65 см). У складеному стані стіл має компактні розміри, завдяки наявності чохла в комплекті, його можна зручно зберігати і переносити. Bo-Camp Poundbury Round 90x90 cm Brown - це не просто стіл, а стильний та практичний аксесуар, який додасть комфорту та неповторних вражень вашим подорожам та відпочинку. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: бамбук Висота стільниці, см: 49/57/69 Розміри стільниці, см: 90х90 Розміри у складеному вигляді, см: 90х23х17 Призначення: для на природі, приватної оселі Колір: Brown (коричневий) Особливості конструкції: Довговічна, тверда та гігієнічна стільниця з натурального бамбука, не сприйнятлива до дії ультрафіолету, вкрай стійка до дії вологи та мікроорганізмів. Телескопічна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 49/57/69 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг Компактний розмір у складеному вигляді Зручний чохол з ручками для зберігання Стіл – 1 шт; Чохол із ручками - 1 шт; Розміри без упаковки, мм: 900х900х690 Розміри в упаковці, мм: 900х230х170 Вага без упаковки, кг: 10.00 Вага в упаковці, кг: 11.00 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.00 |
| Вага в пакованні, кг. | 11.00 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 45/52/65 см |
| Габарити паковання | 900х230х170 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Чохол із ручкою — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Бамбук |
| Призначення | Для дому | кемпінгові | Сад городу |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 900х900х650 мм |
| Розміри стільниці | 90x90 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 13518.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 518 ₴










