Переваги серії біноклів Opticron Oregon Observation криються в оптичній схемі, якості збирання та матеріалів. Зовні схожі на типові астрономічні моделі класичної схеми Porro, біноклі Opticron Oregon Observation мають повне багатошарове просвітлення оптики в зелено-фіолетових тонах, широкі окуляри 23 мм, призми з високоякісного оптичного скла BAK4, відсутність будь-яких люфтів та 5 їх з масового сегмента та відносить до якісних оптичних приладів. Управління біноклем Opticron Oregon Observation 20x80 залишає приємні враження. Колесо фокусування обертається плавно без ривків, пересуваючи обидва окуляри рівномірно без перекосу. Правий окуляр із механізмом діоптрійної корекції обертається помірно туго, виключаючи випадкове збивання налаштувань. Бінокль має значне збільшення та великий діаметр об'єктивів, тому відрізняється значними розмірами та вагою. Однак наявність штативного адаптера дає можливість встановлення на штатив та використання для астрономічних спостережень чи спостережень об'єктів на відстані понад 3 кілометри. Кришки об'єктивів та окулярів виконані з м'якої гуми та щільно прилягають. Спеціальний напівжорсткий кейс із додатковими м'якими вставками надійно захищає бінокль і не дозволяє йому випадково випасти навіть із відкритого кейсу. Оптичні характеристики: Збільшення: 20x Діаметр об'єктива, мм: 80 Діаметр окуляра, мм: 23 Розмір вихідної зіниці, мм: 4 Винос вихідної зіниці, мм: 17 Світлосила: 16 Фактор сутінків: 40 Мінімальна відстань фокусування, м: 20 Поле зору, /1000 м: 57 Кутове поле зору, °: 3.3 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 56-73 Корекція діоптрій: +2/-2 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: призра, що обертає Porro Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням (Fully ) Призми: BAK4 Водостійкість: бризкозахист Фокусування: центральний Корпус: алюміній/полікарбонат з дрібнопрофільованим протиковзким гумовим покриттям Оправи окулярів типу Fold-Down, що складаються, Центральна штанга з пересувним внутрішнім адаптером Спеціальний захисний ом на блискавці, і захистом від випадкового випадання бінокля Комплектація: Бінокль: колір корпусу - чорний Захисні кришки окулярів та об'єктивів Нашийний ремінь Напівжорсткий кейс із шкірозамінника для зберігання та транспортування Серветка з мікрофібри для протирання оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм 32 : 430x320х195 Вага без упаковки, кг: 2.185 Вага в упаковці, кг: 3.150 Термін гарантії: 5 років Виробник: Opticron (UK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opticron |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Opticron |
| Вага в пакованні, г | 3150 |
| Вага, г | 2185 |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 320 x 235 x 83 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Герметичність конструкції | Клас водонепроникності IPX4 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 |
| Діаметр об'єктива | 80 мм |
| Додаткові характеристики | Великий діаметр окулярів; Висока якість збирання; Центральна штанга зі штативним адаптером; |
| Захист | Бризкозахищені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +2/-2 |
| Комплект постачання | Бінокль-Чехол <unk> Кришки окулярів <unk> Кришки об'єктивів <unk> Ремінь на шию <unk> Салветка для протирання оптики |
| Корпус | Алюминий/Поликарбонат |
| Кратність наближення | 20х |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 20 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 20 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправи окулярів | Складані |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 57 |
| Межа фокусування від, м | 20 |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Спортивна стрільба |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-73 |
| Світлосила | 16 |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 40 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 11400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 540 ₴






