Бінокль Verano BGA VHD оснащений низькодисперсною VHD оптикою з широким кутом огляду, а особливістю є те, що на відміну від інших ширококутних біноклів, зображення не має геометричних спотворень навіть на самому краю поля зору. І саме це відрізняє найкращі оптичні прилади серед якісної оптики. При проектуванні бінокля насамперед виробник звертав увагу відсутність найменших люфтів в механічних вузлах, тому бінокль можна чітко і швидко налаштувати для спостереження зображення найвищої чіткості. Низькодисперсне скло лінз повністю відповідає гучній назві Made in Japan. Хроматичні спотворення настільки незначні, що навіть вимогливий користувач не знайде приводу для докору. Повне багатошарове просвітлення, фазова корекція призм та високорефлективне діелектричне покриття призм гарантують кришталеву чіткість зображення. Діелектричне покриття призм Oasis Prism Coating – це фірмове 64-шарове покриття, яке наноситься на поверхню кожної призми Roof, що відображає. Порівняно з дешевшим срібним напиленням (Ag coating) або бюджетним алюмінієвим напиленням (Al coating), воно забезпечує більше 99% відбиття світла від поверхні у ширшому спектрі, що забезпечує відчутне збільшення яскравості та чіткості. Мінімальна дистанція фокусування 1.5 метра вражає та дозволяє спостерігати об'єкти, що знаходяться в буквальному значенні "під ногами". Захисне оздоблення бінокля виконано з полімерного каучуку (NBR), що є довговічним матеріалом, здатним не втрачати своїх властивостей у широкому діапазоні температур. Все захисне оздоблення, включаючи навіть оправи окулярів, покрита дрібною профільованою накаткою, що дозволяє впевнено утримувати бінокль. Корпус з вузьким мостом Micro Hinge дозволяє зручно та надійно тримати бінокль та керувати біноклем пальцями однієї руки. Водонепроникність гарантована за класом IPX7, а також бінокль заповнений азотом, що виключає внутрішнє запотівання та утворення конденсату при перепаді температур. Кришки об'єктивів та окулярів виконані з м'якої гуми і щільно прилягають, додатково кришки об'єктивів прикріплені до бінокулярних труб гумовими ременями, що виключає їх втрату та дозволяє застосовувати бінокль швидко та ефективно. Наш ремінь виконаний з неопрену - щільного і м'якого гіпоалергенного матеріалу, зносостійкого і не вбирає вологу. М'який чохол зроблений точно за розміром бінокля, має кишеню для аксесуарів та петлю для фіксації на ремені. Значну частину своєї лінійки оптичних приладів компанія Opticron здавна виробляє в Японії, враховуючи відмінну якість оптики, кращі комплектуючі та високу якість збирання. Не дарма всі біноклі Opticron зібрані в Японії, мають 30-річну гарантію та безумовну якість як оптичної конструкції, так і механічних вузлів. Кожен такий бінокль має свій серійний номер, що дозволяє якнайкраще забезпечити процес контролю якості. Оптичні характеристики: Збільшення: 10x Діаметр об'єктива, мм: 50 Діаметр окуляра, мм: 24 Розмір вихідної зіниці, мм: 5 Винос вихідної зіниці, мм: 22 Світлосила: 25 Фактор сутінків: 22.36 Мінімальна відстань фокусування, м: 1. /1000 м: 105 Кутове поле зору, °: 6.0 Регулювання міжзоркової відстані, мм: 56-77 Корекція діоптрій: +3/-3 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: обертальна призма Roof Лінзи: VHD лінзи з японського скла з наднизькою дисперсією многослойным просветлением (Fully Multi coated) Призмы: BAK4 с фазокорректирующим покрытием и фирменным диэлектрическим отражающим покрытием Oasis Prism Coating Водостойкость: 100% водонепроницаемый корпус Защита от запотевания: благодаря герметичности и заполнению корпуса азотом Фокусировка: центральная Корпус: с верхним шарнирным мостом Micro Hinge, алюминий /полікарбонат з профільованим протиковзким каучуковим NBR покриттям по всій площі Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з трьома проміжними фіксованими положеннями ів та об'єктивів М'який нашій ремінь з неопрену М'який кейс для зберігання та транспортування Велика серветка для протирання оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 150x139х61 Розміри в упаковці, мм: 215x175х80 Вага без упаковки, кг: : гарантії: 30 років Виробник: Opticron (UK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opticron |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 1130.0 |
| Вага, г | 810.0 |
| Винесена окулярна точка | 22 мм |
| Габарити | 150 x 139 х 61 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 360 |
| Гарантія | 360 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +3/-3 |
| Комплект постачання | Бінокль| Кришки об'єктивів | Кришки окулярів | Ремінь на шию| Салфетка для протирання оптики | Чехол |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Кратність наближення | 10x |
| Лінзи | Низькодисперсне скло (ED) |
| Максимальне збільшення, крат | 10.0 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.5 м |
| Наявність | в наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Покриття призм | Діелектричне покриття, Фазокоригувальне покриття |
| Поле зору на 1000 м | 105.0 |
| Межа фокусування від, м | 1.5 |
| Призначення | Хердвочинг, Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля, Туризм |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-77 |
| Світлосила | 25 |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 22.36 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 28800.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 600 ₴





