Якщо Ви не з тих у кого бінокль припадає пилом на полиці, якщо бінокль - це частина Вашого хобі, і вірний супутник під час активного проведення часу, - Vanguard Vesta 8x42 WP саме та модель, яка не підведе навіть у найнесприятливіших умовах при щоденному використанні. Побіжного погляду цей бінокль досить, щоб оцінити монолітність його конструкції. Vanguard Vesta не перевантажений складними механічними вузлами чи зайвими елементами дизайну. Все максимально просто та надійно. Стандарти виробництва сучасних якісних біноклів мають на увазі обов'язкове застосування ряду конструктивних рішень і матеріалів, таких як герметичний водонепроникний корпус, заповнений азотом, застосування призм із оптичного скла BAK4 та обов'язкове повне багатошарове просвітлення оптики. Vanguard Vesta 8x42 WP повністю відповідає цим стандартам. Особливо варто відзначити неймовірно малу межу фокусування, що становить всього 2.1 метра, чим не можуть похвалитися подібні біноклі в цій ціновій категорії. Можливість сфокусуватися на такій малій відстані надає відмінні можливості для макроспостережень. MultiGuard® Coatings При проходженні світла через кожну оптичну поверхню лінзи без покриття відбивається 4% світлового потоку. Багатошарове покриття, що просвітлює, підвищує світлопропускну здатність до 99,5%. Як результат, чотиришарове покриття, що просвітлює MultiGuard® Coatings, нанесене на кожну оптичну поверхню, забезпечує високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершену натуральну кольоропередачу. BAK4 Prism. Значні втрати світла відбуваються в обертовій призмінній системі, незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла і значною мірою уникнути віньєтування (урізання світлового пучка по краях лінз окуляра). Waterproof & fogproof. Цей бінокль має водозахист за класом IPX7 та захист від утворення внутрішнього конденсату. Корпус герметизований каучуковим ущільнювальним O-кільцем, що дозволяє біноклю перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішніх порожнин корпусу повітря та пари води витіснені азотом N2, який не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур. Outstanding near focus. Більшість користувачів застосовують біноклі лише спостереження за віддаленими об'єктами. Але не всі знають, що найкращі зразки біноклів надають значні можливості для макроспостережень. Мінімальна дистанція фокусування (межа фокусування) даної моделі складає всього 2.1 метра, що дозволяє розглядати квіти та комах у їх реальному середовищі. Біноклі з межею фокусування менше 2.5 метрів відносяться до найкращих зразків оптичних приладів за даною характеристикою. 2 Stage Eyecups. Правильно сконструйовані оправи окулярів не тільки підвищують комфорт при тривалих спостереженнях, але в першу чергу дозволяють з однаковою зручністю використовувати бінокль користувачам з різною анатомічною будовою очей, а також користувачам в окулярах. У цьому біноклі використовуються висувні оправи окулярів типу Twist-Up, що мають 2 рівні фіксації. Tripod mountable. Незважаючи на те, що в більшості випадків спостереження проводяться з біноклем у руках, бувають ситуації, коли установка на штатив просто необхідна. Великі збільшення, тривалі спостереження або зйомка на смартфоні за допомогою бінокля вимагають стабільного положення бінокля. Дана модель має різьблення для кріплення штативного адаптера, розташовану під ковпачком у шарнірі. Оптичні характеристики: Збільшення: 8x Діаметр об'єктива, мм: 42 Розмір вихідної зіниці, мм: 5.25 Винос вихідної зіниці, мм: 19 Світлосила: 27.56 Фактор сутінків: 18.33 Мінімальна відстань фокусування, м: 2.1 Поле зору, м/1 поле зору, °: 6.2 Регулювання міжзіркової відстані, мм: 56-74 Корекція діоптрій: +4/-4 Конструктивні особливості: Оптична конструкція: призова, що обертає Roof Лінзи: ахроматичні з повним багатошаровим просвітленням MultiGuard® Coatings (Fully Multi coated) Водостійкість: 100% водонепроникний корпус Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу азотом Фокусування: центральна Корпус: полікарбонат з профільованим протиковзким гумовим покриттям Поворотно-висувні оправи окулярів типу Twist-Up з думкою : колір корпуса - чорний Захисні кришки окулярів та об'єктивів Широкий наший ремінь М'який кейс для зберігання та транспортування Серветка для протирання оптики Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 145x130х53 Розміри в упаковці, мм: 185x146х20 : 0.793 Термін гарантії: 10 років Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 793.0 |
| Вага, г | 624.0 |
| Винесена окулярна точка | 19 мм |
| Габарити | 145 x 130 x 53 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Фірмове повне багатошарове просвітлення лінз MultiGuard® Coatings; Корпус бінокля зроблений за схемою Close Bridge із широким закритим мостом, що забезпечує максимальну надійність усієї конструкції. |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Інтервал діоптрійного наведення | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль| Кришки об'єктивів | Кришки окулярів | Ремінь на шию| Салфетка для протирання оптики | Чехол |
| Корпус | Поликарбонат |
| Кратність наближення | 8x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 8.0 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.1 м |
| Наявність | в наявності |
| Оправи окулярів | Висувні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлювальне покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 108.0 |
| Межа фокусування від, м | 2.1 |
| Призначення | Макронспостереження, Полювання, Повсякденне використання, Рибна ловля, Туризм |
| Регулювання міжзорячної відстані | 56-74 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 18.33 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 8316.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 730 ₴










