Найкращі штативи за версією найбільш авторитетної Міжнародної асоціації видавців фото-, відео- та графічної преси TIPA (Technical Image Press Association) – штативи Vanguard VEO 3GO. Їх можна використовувати і як триніжні штативи і як моноподи, і в обох випадках це буде дуже компактний за складеним штатив. Історія штативів Vanguard Veo 3GO починалася з думок про подорожі та призвела до створення найбільш легких, компактних та мультифункціональних штативів для тих, чиї захоплення пов'язані з подорожами. На сьогоднішній день штативи VEO 3GO найбільш функціональні серед компактних і найбільш компактні серед мультифункціональних штативів виробника. Vanguard VEO 3GO – ідеальні штативи для сучасних активних користувачів. VEO 3GO 204CP - це відповідь на численні запити щодо створення міцного, але надлегкого повнорозмірного штатива з двовісною головкою - ідеального для використання з підзорними трубами та камерами для панорамування, достатньо компактного, щоб помістити в рюкзак. Чотирьохсекційний карбоновий дорожній штатив із двовісною 2D головкою, оптимізований для встановлення камер та підзорних труб вагою до 3.5 кг. При вазі менше 1 кг та довжині у складеному вигляді 34 см, штатив можна легко взяти з собою в будь-яку поїздку, куди б Ви не подалися. Але нехай розмір штатива не вводить в оману. Незважаючи на портативність, цей багатофункціональний штатив є оптимальним рішенням для будь-якого фотографа чи любителя спостережень за природою чи спортсмена-стрільця. Крім стандартних знімків, цей дорожній штатив дозволяє знімати під малим кутом або проводити макрозйомку, перевернувши двосекційну колону, або встановивши адаптер для мінімальної висоти зйомки, що входить до комплекту. Штатив має три кути нахилу ніжок (21°, 50° та 80°) зі змінними гумовими та сталевими наконечниками для стабільної установки на будь-якому рельєфі. За вітряної погоди стійкість можна підвищити, закріпивши баласт на гаку центральної колони. Якщо Вам не потрібний цілий штатив, одну з ніжок можна зняти за секунди і прикріпити до центральної колони, щоб створити монопод. Замки Quick-twist Lock, що швидко фіксуються, дозволяють розгорнути штатив за секунди. Крім того, ці замки-фіксатори телескопічних секцій були розроблені таким чином, щоб їх було легко розбирати, чистити та збирати, що дозволяє встановлювати штатив, наприклад, на пляжі, з упевненістю, що Ви легко зможете почистити замки від піску, коли повернетесь додому. Двовісна 2D головка VEO 2 PH-25 сумісна з Arca Swiss дозволяє використовувати будь-який швидкознімний майданчик, сумісний з Arca Swiss. Головка має ергономічні алюмінієві фіксуючі ручки, які дозволяють легко фіксувати головку навіть у холодних та вологих умовах, коли необхідні рукавички. Для зручного керування закріпленими на штативі приладами головка має складну ручку. Штатив разом із аксесуарами легко укладається у комплектний захисний чохол. Ergonomic design. Компанія Vanguard не дотримується традиційної круглої форми затискачів та фіксаторів, тому що прикладати зайву силу для фіксації штатива незручно, особливо на холоді, або коли вологі пальці рук. Vanguard розробив свою ергономічну форму компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручними для користувача. Затискачі, де конфігурація штатива не дозволяє застосувати ергономічну форму, мають глибоке профільоване покриття або гумові вставки для оптимального контакту під час використання. На перший погляд це може здатися дрібницею, але при регулярному використанні штатива це дуже важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів. Carbon Fiber. Вага штатива та стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Вуглеволокно (карбонове волокно) - технологічний сучасний матеріал, що складається з ультратонких полімерних волокон (7 мкм), які укладені багатошарово з кутом плетіння, що чергується. Вуглеволокно характеризується високим модулем пружності (на рівні сталі) та малою питомою вагою (у півтора рази менше, ніж у алюмінієвих сплавів). Секції ніжок штативів, виготовлені з вуглеволокна, відмінно поглинають вібрації, мають значну жорсткість на вигин, не схильні до корозії і забезпечують малу вагу і необхідну стабільність штатива. Штативи Vanguard серії VEO 3GO були визнані найкращими і удостоєні нагороди від Міжнародної асоціації видавців фото-, відео- та графічної преси (Technical Image Press Association) у категорії аксесуари до фото/відео. Нагорода TIPA World Awords є найпрестижнішою для виробників продукції у галузі фото/відео. Основні характеристики штатива: Тип штатива: підлоговий Тип головки: знімна, двовісна 2D Кількість секцій: 4 Тип фіксатора секцій: швидкий затискач цангового типу Quick-twist Lock (витримують осьове навантаження до 100 кг на кожну секцію) Діаметр секцій ніжок, мм: 17, 14, 11 Наявність центральної колони (двохрівнева, телескопічна) Матеріал штатива: вуглеволокно (карбон) Максимальне навантаження, кг: 3.5 Максимальна висота зйомки, см: 130.5 Мінімальна висота зйомки, см: 12.5 Висота штатива з центральною колоною : 100 Можливість використання як монопод Максимальна висота зйомки при використанні як монопод, см: 133 Мінімальна висота зйомки при використанні як монопод, см: 61.5 Довжина штатива в складеному стані, см: 34 Додаткові характеристики штатива: Кут проміжної фіксації розкриття ніжок штатива : 20°, 50°, 80° Протиковзаюча накладка з EVA-піни на одній з ніжок для зручності захоплення за будь-якої погоди Знімний гак для підвішування вантажу та стабілізації штатива з перехідником на 1/4 - 20 UNC Характеристики головки: Модель головки: VEO 2 PH-25 Тип головки: знімна, двовісна 2D (відеоголовка) Підтримка стандарту кріплення Arca-Swiss Діаметр платформи, мм: 42 Штативний майданчик: QS-71P (гвинт 1/4 - 20 UNC, Arca-Swiss стандарт) Поворот: 360° Фронтальний нахил: від -90° до 60° Пухирцевий рівень: 1 шт Розміри головки (місце з ручкою), мм: 75х70х185 Штатив Головка VEO 2 PH-25 Штативний майданчик QS-71P Адаптер для мінімальної висоти зйомки з кріпленням 1/4 - 20 UNC і перехідником на 3/8 - 16 UNC Шипи на ніжки: 3 шт Знімний гак Чохол для зберігання та транспортування Шестигранний 2 шт Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 340x85x80 Розміри в упаковці, мм: 375x115x110 Вага без упаковки, кг: 0.88 Вага в упаковці, кг: 1.22 Термін гарантії: 2 роки Виробник Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Тип головки | 2D |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чохол | Шипи на ніжки| Штативна головка |
| Вага (кг) | 0.88 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.22 |
| Висота штатива без центральної колони | 100 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 20 |
| Довжина в складеному стані | 34 см |
| Максимальна висота монопода | 133 см |
| Максимальна висота знімання | 130.5 см |
| Максимальне навантаження, кг | 3.50 |
| Матеріал | Вуглеволокно |
| Мінімальна висота монопода | 61.5 см |
| Мінімальна висота знімання | 12.5 см |
| Наявність | в наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 1 |
| Розміри в складеному стані | 340x85x80 мм |
| Розміри паковання | 375x115x110 мм |
| Сумісність | Відеокамера | Підзорна труба | Фотокамера |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип | Підлоговий |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Колір | Темно-сірий |
| Ціна | 10836.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 836 ₴










