Конструкція розкладного крісла Bo-Camp Director's Chair, що легко впізнається, стала дуже популярною за рахунок простоти складання/розкладання, стійкості і малої висоти в складеному вигляді. Крісло дуже зручне для використання на риболовлі, за столом, а також у невисоких наметах. Спинка, сидіння та підлокітники мають м'які вставки. тканинна частина підлокітників фіксується текстильною застібкою Velcro і легко знімається для чищення та прання. Розкладне крісло Bo-Camp Director's Chair відноситься до колекції Urban Outdoor, і дозволить відчути себе єдиним цілим з природою, не втрачаючи при цьому комфорту. Технічні характеристики: Вид: крісло Максимальне навантаження, кг: 120 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: Polyester 600D Brushed - тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, фінішною обробкою Brushed, що робить тканину теплішою і приємнішою на дотик. Тканина характеризується достатньою міцністю на розрив, зносостійкістю і стійкістю до УФ-випромінювання Висота сидіння, см: 45 Розміри сидіння, см: 50х36 Розміри в складеному вигляді, см: 79х49х8 (сірий) Особливості конструкції: Конструкція каркаса дозволяє швидко складати і розкладати крісло Бічні алюмінієві підлокітники одягнені в м'які тканинні чохли, які легко знімаються для чищення та прання Між двома шарами тканини крісла розміщується м'яка підкладка, що підвищує комфорт при відпочинку Легкий алюми 120 кг Комплектація: Крісло – 1 шт. Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 510х620х810 Розміри в упаковці, мм: 800х500х100 Вага без упаковки, кг: 2.3 Вага в упаковці, кг: 2.4 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.30 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.40 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 45 см |
| Габарити паковання | 800х500х100 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло; |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Рибна ловля <unk> Кемпінгові <unk> Сад городу |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 510х620х810 мм |
| Розміри сидіння | 50х36 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴










