Один з небагатьох годинників з LED дисплеєм Technoline WT475 White не має обмежень по куту огляду, тобто інформація на екрані видно з будь-якої точки кімнати під кутом до 180º. Дзеркальний екран забезпечує чітке та контрастне відображення часу, а підсвічування дисплея можна відрегулювати відповідно до освітлення в кімнаті або настроїти автоматичну зміну яскравості дисплея в денний/нічний час. Живиться годинник від блоку живлення з кабелем довжиною 1.2 м, а для резервного живлення використовуються 3 батареї типу AAA. Також Technoline WT475 оснащені датчиком температури та будильником з функцією відкладання (SNOOZE) Функції: Годинник: Механізм: електронний, цифровий Формат часу: 12/24 год Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму) Будильник з функцією повтору "snooze" (діапазон від 5 до 60 хв) Температура в приміщенні: Одиниці виміру: ºС/°F Діапазон виміру: від +0°C до +50°C Роздільна здатність виміру: 0.1°C Точність виміру: +/- 1C° Характеристики та комплектація: Особливості конструкції: Дисплей: LED, монохромний, дзеркальний; Розміри циферблату: 140 х 55 мм; Матеріал: пластик; Установка: на столі; Колір: White (білий); Живлення: Годинник: блок живлення через мережу змінного струму 100-240V, 50Hz Годинник: батареї AAA (LR03) 1.5V х 3 шт Комплектація: Годинник Блок живлення (5V 1А) Батарейки AAA (LR03) 1.5V х 3 шт Інструкція на українська Розміри та вага: Розміри без упаковки, мм: 140x55x35 Розміри в упаковці, мм: 145х90х80 Вага без упаковки, кг: 0.120 Вага в упаковці, кг: 0.250 Термін гарантії: 1 рік Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.120 |
| Вес в упаковке, кг. | 0.250 |
| Вид циферблата | Арабские цифры |
| Гарантийный срок, мес. | 12 |
| Гарантия | 12 мес. |
| Индикация | Минуты|Часы|Температура |
| Комплект поставки | Часы; Блок питания (5V 1А); Батарейки AAA (R03) 1.5V х 3 шт; Инструкция на украинском языке; |
| Механизм | Электронный |
| Назначение | В гостиную|В кухню|В офис|В спальню|Универсальные |
| Размеры | 140 x 55 x 35 мм |
| Размеры в упаковке | 145 х 90 х 80 мм |
| Размеры циферблата | 140 x 55 мм |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Часы настольные |
| Тип циферблата | Электронный |
| Точность хода | +/- 30 сек в месяц |
| Форма корпуса | Прямоугольная |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Функции | Часы|Будильник|Термометр |
| Цвет | Белый |
| Цвет циферблата | Зеркальный |
| Штрихкод | 4029665004778 |
Информация для заказа
- Цена: 2 406 ₴


