Кемпінговий набір зі столу та чотирьох стільців Bo-Camp Picnic Aluminium – це ідеальне рішення для економії місця та часу при зборах на пікнік, на рибалку або в кемпінг для невеликої компанії чи сім'ї із чотирьох осіб. Спеціальна конструкція дозволяє в пару прийомів розкласти стіл та стільці, а у складеному вигляді набір виглядає як алюмінієвий кейс з ручкою, і є вкрай зручним для зберігання та транспортування. При такій конструкції складання немає необхідності від'єднувати якісь частини, і немає найменшої ймовірності, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Алюмінієвий каркас має збільшену міцність і допускає навантаження на стільницю до 80 кг та навантаження на кожний стілець не менше 100 кг. А за рахунок того, що всі поверхні виконані з алюмінію, комплект має низьку вагу, термо та вологостійкість та довговічність. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження на стіл, кг: 80 Максимальне навантаження на стільці, кг: 100 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 67 Розміри стільниці, см: 65х85 Висота сидіння, см: 41 складеному вигляді, см: 86х35х11 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Aluminium (сріблястий) Особливості конструкції: Стіл та 4 стільці складають одну конструкцію. Немає ймовірності втрати окремих деталей Стіл і стільці компактно складаються, трансформуючись в алюмінієвий кейс з ручкою Надійний алюмінієвий каркас витримує навантаження до 80 кг на стіл і до 100 кг на кожен з стільців Стільниця та сидіння стільців зроблені з алюмінію, а тому столом можуть розміститися 4 особи У центрі столу є отвір, призначений для встановлення парасольки над столом Комплектація: Стіл зі стільцями - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1350х860х670 Розміри в упаковці, мм: 880х360х110 Вага без упаковки, кг: 8.50 Вага в упаковці, кг: 10.50 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8.50 |
| Вес в упаковке, кг. | 10.50 |
| Вид | Столы |
| Высота сидения | 41 см |
| Высота столешницы | 67 см |
| Габариты упаковки | 880х360х110 мм |
| Гарантийный срок, мес. | 24 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Комплектация | Стол со стульями - 1 шт; |
| Максимальная нагрузка, кг | 80 |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | Алюминий |
| Назначение | Кемпинговые|Сад огород |
| Наличие | В наличии |
| Размеры | 1350х860х670 мм |
| Размеры столешницы | 65х85 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Серебристый |
| Цена | 5166.00 |
Информация для заказа
- Цена: 5 586 ₴

