Кемпінговий набір зі столу та чотирьох стільців Bo-Camp Basic Grey – це ідеальне рішення для економії місця та часу при зборах на пікнік, на рибалку або в кемпінг для невеликої компанії, або сім'ї з чотирьох осіб. Спеціальна конструкція дозволяє в пару прийомів розкласти стіл та стільці, а у складеному вигляді набір є пластиковим кейсом з ручкою, вкрай зручний для зберігання та транспортування. При такій конструкції складання немає необхідності від'єднувати якісь частини, і немає найменшої ймовірності, що при складанні/розбиранні якісь деталі можуть бути втрачені. Сталевий каркас має збільшену міцність і допускає навантаження на стільницю до 60 кг та навантаження на кожний стілець не менше 100 кг. Технічні характеристики: Вид: стіл Максимальне навантаження на стіл, кг: 60 Максимальне навантаження на стільці, кг: 100 Матеріал каркасу: сталь Матеріал конструкції: ABS-пластик Висота стільниці, см: 67 Розміри стільниці, см: 65х85 Висота сидіння, см: 40 Розміри у складеному вигляді, см: 86х35х11 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Grey (темно-сірий) Особливості конструкції: Стіл та 4 стільці складають одну конструкцію. Немає ймовірності втрати окремих деталей Стіл і стільці компактно складаються, трансформуючись у пластиковий кейс з ручкою Надійний сталевий каркас витримує навантаження до 60 кг на стіл і до 100 кг на кожен з стільців Стільниця та сидіння стільців зроблені з ударопротого ABS-пластика За столом можуть розміститися 4 людини У центрі столу є отвір, призначений для встановлення парасольки над столом Комплектація: Стіл зі стільцями - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 850х1360х670 Розміри в упаковці, мм: 880х370х140 Вага без упаковки, кг: 6.45 Вага в упаковці, кг: 6.75 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6.45 |
| Вес в упаковке, кг. | 6.75 |
| Вид | Столы |
| Высота сидения | 40 см |
| Высота столешницы | 67 см |
| Габариты упаковки | 880х370х140 мм |
| Гарантийный срок, мес. | 24 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Комплектация | Стол со стульями - 1 шт; |
| Максимальная нагрузка, кг | 60 |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | ABS-пластик |
| Назначение | Кемпинговые|Сад огород |
| Наличие | В наличии |
| Размеры | 850х1360х670 мм |
| Размеры столешницы | 65х85 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цена | 3948.00 |
Информация для заказа
- Цена: 3 948 ₴










