Проекційний годинник з будильником Technoline WT534 дозволяє не тільки змінити кут нахилу проекції, переводячи проекцію зі стелі на стіну, але також змінити орієнтацію проекції в площині. Тепер немає необхідності крутити годинник на столі, щоб досягти правильної орієнтації цифр. Досить просто натиснути кнопку, і проекція повернеться на 180 ° у площині. Крім того, це одна з небагатьох моделей, де є можливість регулювання яскравості підсвічування дисплея у трьох варіантах, або навіть вимкнути його. На додаток годинник має термометр і будильник з функцією повтору сигналу Snooze. Функції: Годинник: Механізм: електронний, цифровий Функція радіоконтролю часу DCF77: автоматична синхронізація часу за радіосигналом DCF77 з Майнфлінгена (Німеччина). Сигнал формується на основі даних, отриманих від трьох атомних годинників, і похибка становить менше 1 секунди в 1 мільйон років. Передавач сигналу точного часу DCF77 здійснює передачу даних у радіусі 1900-2100 км та охоплює більшу частину території України. Зверніть увагу, що Україна знаходиться на межі радіусу дії сигналу, і якість прийому сигналу в різних регіонах країни може відрізнятись та залишатися нестабільною. В окремих районах Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської області сигнал може бути відсутнім. У такому випадку необхідно вимкнути прийом радіосигналу та скористатися ручними налаштуваннями. Можливість ручного встановлення часу та дати у разі відсутності сигналу DCF77 Формат часу: 12/24 год Точність ходу годинника: 1 с в 1 млн років (при прийомі сигналу DCF77), +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму) Два незалежні будильники з функцією повтору сигналу "snooze" Температура в приміщенні: Одиниці виміру: ºС/° F Діапазон виміру: від -9.9°C до +50°C (від +14.2°F до +122°F) Роздільна здатність виміру: 0.1°C Точність виміру: +/- 1C° Календар: Відображення: дати / місяця / дня тижня 7-ма мовами: Англійська, Німецька, Італійська, Французька, Іспанська, Голландська, Данська Характеристики та комплектація: Дисплей: Розмір циферблата: 80x50 мм; Колір монітора: монохромний; Підсвічування: LED, біле Постійне підсвічування дисплея під час роботи від блока живлення. Під час роботи від батарей підсвічування включається примусово на 6 секунд Регулювання яскравості дисплея Проекція часу Постійна проекція на стіну, стелю або будь-яку іншу поверхню при підключенні до електромережі Короткочасна примусова проекція (6 секунд) на стіну, стелю або будь-яку іншу поверхню під час роботи від батарей Проекція , проекція температури Колір проекції: червоний. Оптимальна відстань до поверхні проекції: 1-4 метри Орієнтація проекції: плавний поворот навколо горизонтальної осі на 180° Висота цифр проекції на відстані 2 метри: Час і температура: 16 см. світлий час доби, але при цьому не дратує свіченням Додаткові характеристики: Матеріал корпусу: пластик Установка: на столі Колір корпусу: Grey (сірий) Живлення: Годинник: блок живлення: мережа змінного струму 230-240V, 50Hz Годинник: батарейка CR2032 х 3 шт Комплектація: Годинник Блок живлення (довжина дроту 1.55 м ) Батарейки CR2032 х 1 шт Інструкція на українською мовою Розміри та вага: Розміри годинника без упаковки, мм: 142х83х40 Розміри в упаковці, мм: 152х110х75 Вага годинника без упаковки, кг: 0.140 Вага в упаковці, кг: 0.250 Термін гарантії: 1 рік Виробник: Technoline (Germany
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір циферблату | Сірий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.140 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.250 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Дата | День тижня | Месяць | Міні2| Секунди| Температура| Часи |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення (довжина дроту 1.55 м); Батарейки CR2032 х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | У вітальню <unk> В дитячу кухню <unk> В офіс <unk> У спальню <unk> Універсальні |
| Розміри | 135 х 40 х 90 мм |
| Розміри в пакованні | 152 х 110 х 75 мм |
| Розміри циферблата | 80 x 50 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настільний <unk> Чотири проєкційний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник | Календар| Термометр| Часи |
| Колір | Сірий |
| Колір проєкції | Червоний |
| Штрихкод | 4029665005348 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴



