Кращі штативи за версією найбільш авторитетної Міжнародної асоціації видавців фото-, відео- та графічної преси TIPA (Technical Image Press Association) - штативи Vanguard VEO 3GO. складеному вигляді штатив. Історія штативів Vanguard Veo 3GO починалася з думок про подорожі і привела до створення найбільш легких, компактних і мультифункціональних штативів для тих, чиї захоплення пов'язані з подорожами. користувачів VEO 3GO 235CP - це відповідь на численні запити по створенню міцного, але надлегкого повнорозмірного штатива з двовісною головкою - ідеального для використання з підзорними трубами та камерами для панорамування, достатньо компактного, щоб помістити в рюкзак П'ятисекційний дорожній дорожний штатив з двовісною 2D головкою, оптимізований для встановлення камер і підзорних труб вагою. . При вазі трохи більше 1 кг і довжині в складеному вигляді 33 см, штатив можна легко взяти з собою в будь-яку поїздку, куди б Ви не відправилися. Але нехай розмір штатива не вводить в оману. -Стрілка. Крім стандартних знімків, цей дорожній штатив дозволяє знімати під малим кутом або проводити макрозйомку, перевернувши двосекційну колону, або встановивши адаптер для мінімальної висоти зйомки, який входить у комплект. Штатив має три кути нахилу ніжок (21°, 50° та 80°) зі змінними гумовими та сталевими наконечниками для стабільної установки на будь-якому рельєфі. можна підвищити, закріпивши баласт на гаку центральної колони. потрібен цілий штатив, одну з ніжок можна зняти за секунди і прикріпити до центральної колони, щоб швидко замкнуті замки Quick-twist Lock дозволяють розгорнути штатив за секунди. було легко розбирати, чистити та збирати, що дозволяє встановлювати штатив, наприклад, на пляжі, з упевненістю, що Ви легко Двохвісна 2D головка VEO 2 PH-25 сумісна з Arca Swiss, дозволяє використовувати будь-яку швидкознімну площадку, сумісну з Arca Swiss. вологих умовах, коли потрібні рукавички. Для зручного керування закріпленими на штативі приладами головка має складну ручку. Штатив разом з аксесуарами легко укладається в комплектний захисний чохол Ergonomic design. , або коли вологі пальці рук Vanguard розробив свою ергономічну форму. компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручні для користувача. вкрай важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів Carbon Fiber. штатива є одними з найважливіших його характеристик. (у півтора рази менше, ніж у алюмінієвих сплавів). Секції ніжок штативів, вироблені з вуглеволокна, відмінно поглинають вібрації, мають значну жорсткість на вигин, не схильні до корозії і забезпечують малу вагу і необхідну стабільність штатива. фото-, відео- та графічної преси (Technical Image Press Association) в категорії аксесуари до фото/відео Нагорода TIPA World Awords є найпрестижнішою для виробників продукції в галузі фото/відео. Тип фіксатора секцій: швидкий затискач цангового типу Quick-twist Lock (витримують осьове навантаження до 100 кг на кожну секцію). зйомки, см: 134 Мінімальна висота зйомки, см: 12 Висота штатива з центральною колоною в нижньому положенні, см: 104 Можливість використання як монопод Максимальна висота зйомки при використанні як монопод, см: 136 Мінімальна висота зйомки при використанні як монопод, см: 58.5 Довжина штатива в складеному стані, см: 33 Додаткові характеристики штатива: Кут проміжної фіксації розкриття ніжок штатива: 20°, 50°, 80° Протиковзка накладка з EVA-піни на одній з ніжок для зручності захоплення за будь-якої погоди Знімний гак для підвішування вантажу та стабілізації штатива Діаметр верхньої платформи, мм: 42 8 - 16 UNC з перехідником на 1/4 - 20 UNC Характеристики головки: Модель головки: VEO 2 PH-25 Тип головки: знімна, двовісна 2D (відеоголовка) Підтримка стандарту кріплення Arca-Swiss Діаметр платформи, мм: 42 Штативний майданчик: QS-71P (гвинт 1/4 - 20 Arca-Swiss стандарт) Поворот: 360 ° Фронтальний нахил: від -90° до 60° Пухирцевий рівень: 1 шт Розміри головки (вмісце з ручкою), мм: 75х70х185 Вага головки, г: 250 зйомки з кріпленням 1/4 - 20 UNC і перехідником на 3/8 - 16 UNC Шипи на ніжки: 3 шт Знімний гак Чохол для зберігання та транспортування Шестигранний ключ: 2 шт Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 330x95x90 кг: 1.02 Вага упаковці, кг: 1.395 Термін гарантії: 2 роки Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 5 |
| Тип головки | 2D |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чохол | Шипи на ніжки| Штативна головка |
| Вага (кг) | 1.02 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.39 |
| Висота штатива без центральної колони | 104 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 23 |
| Довжина в складеному стані | 33 см |
| Максимальна висота монопода | 136 см |
| Максимальна висота знімання | 134 см |
| Максимальне навантаження, кг | 3.50 |
| Матеріал | Вуглеволокно |
| Мінімальна висота монопода | 58.5 см |
| Мінімальна висота знімання | 12 см |
| Наявність | в наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 1 |
| Розміри в складеному стані | 330x95x90 мм |
| Розміри паковання | 375x115x110 мм |
| Сумісність | Відеокамера | Підзорна труба | Фотокамера |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип | Підлоговий |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Колір | Темно-сірий |
| Ціна | 13680.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 680 ₴










