Компанія Vanguard чи не єдина, хто виробляє тактичні рюкзаки для фотографів та операторів дронів. Маючи зовнішній вигляд тактичного рюкзака, Vanguard VEO Range T 45M створений, щоб забезпечити максимальний захист і зафіксувати розміщене в ньому фотообладнання, а також забезпечити швидкий доступ до фотокамери. Рюкзак має широку комплектацію, що включає накидку від дощу, тримач для фляги і систему кріплення штатива. Завдяки модульній системі зовнішнього кріплення на рюкзаку практично в будь-якому місці можна зафіксувати штатив, флягу, підсумки, аптечку та інше навісне спорядження. Vanguard VEO Range T 45M не відноситься до штурмових тактичних рюкзаків для серйозних бойових завдань, проте запас міцності та функціональність роблять його ідеальним вибором для аеророзвідників, військових кореспондентів та відеоблогерів. Рюкзак дуже зручний особливо для тривалого використання, має м'яку дихаючу спинку з вентиляційними каналами, анатомічні шлейки з дуже м'якою підкладкою і регулюванням по довжині і по натягу, широкий пояс на стегнах, що розвантажує спину, і знімну нагрудну стяжку на фастексі. Серія рюкзаків Vanguard VEO Range T забезпечує найвищий ступінь захисту фототехніки, дрону та ноутбука саме від ударів та падінь. Цьому сприяють потовщені пінополіетиленові підкладки по всьому периметру, а також жорстка вставка на дні рюкзака. Дно рюкзака виконане із водонепроникної тканини. DSLR та CSC камери відрізняються своїми розмірами, тому внутрішні роздільники рюкзака встановлюються у необхідному положенні, щоб чітко зафіксувати камеру та аксесуари усередині. Крім того, якщо витягти внутрішні роздільники, то цю модель можна використовувати як звичайний рюкзак для міста. Характеристики: Об'єм: 16 л Матеріал зовнішній: 600D Polyester (поліестер з товщиною нитки 600D, просочений водовідштовхуючим покриттям) Матеріал внутрішній: 150D Polyester + Velvet (поліестер з товщиною нитки 150D + синтетична ворсиста тканина) внутрішні та зовнішні кишені): 18 Загальна орієнтовна місткість: CSC фотокамера або DSLR-камера зі штатним об'єктивом (24-105mm) - 1 шт, змінний об'єктив (70-200mm) - 2-6 шт; (залежить від кількості іншого розміщеного обладнання), фотоспалах (NIKON SB-910/CANON 600EX) – 1 шт, повнорозмірний штатив – 1 шт; невеликий дрон (на кшталт Mavic) – 1 шт; зарядний пристрій – 1 шт, ноутбук – 1 шт; смартфон – 1 шт; акумулятори, карти пам'яті, набір для чищення оптики, ємність із водою об'ємом 1 л. (Реальна місткість може відрізнятися в залежності від габаритів використовуваного обладнання) Максимальна діагональ ноутбука, що розміщується: 13.7" Спинка: анатомічна, дихаюча, з м'якою пінополіуретановою підкладкою Призначення: для фото-відео, для дронів, для спортивної оптики, для повсякденного використання Колір: хакі) Особливості конструкції: Модульна система зовнішнього кріплення спорядження (система петель різної ширини) Бічний швидкий доступ до фотокамери; Загалом, рюкзак має три варіанти доступу до вмісту основного відділення (верхній, бічний та тильний); намокання. Накидка розташована у верхній кишені; намокання вмісту завдяки водонепроникному дну, водонепроникним властивостям вставок із закритоячеистого пінополіетилену та гідрофобного просочення тканини; Текстильна застібка Velcro дозволяє зафіксувати внутрішні перегородки в будь-якому положенні або витягти їх і застосувати цей рюкзак як тактичний або як міський рюкзак для повсякденного користування; Знімне нагрудне стягування на фастексі; Широкий пояс на стегнах на фастексі; Спеціальна текстильна п'ята, що кріпиться зовні на модульну систему петель, дозволяє разом із ремінцями закріпити збоку або на фасаді невеликий повнорозмірний штатив; Навісний тримач для фляги, що кріпиться зовні на модульну систему петель, дозволяє розмістити стандартну літрову пляшку, літрову флягу та більшість літрових термосів; Поперечний текстильний ремінець на спинці для фіксації рюкзака на висувних телескопічних ручках валіз та сумок під час поїздок; Надійний захист від ударів вмісту рюкзака завдяки м'яким пінополіетиленовим вставкам з кожного боку рюкзака та додаткової жорсткої вставки дна; Бічна кишеня і потайна бічна кишеня на блискавці, дві кишені на стегновому поясі на блискавці, велика фасадна кишеня на блискавці, прихована фасадна кишеня на блискавці; верхня кишеня на блискавці; Заднє відділення для планшета; Товста ручка для транспортування багаторазово прострочена у місцях кріплення; Шлейки рюкзака мають два регулювання: по висоті та натягу. Вони вшиті в тканину і мають дуже м'яку сітчасту підкладку з пінополіуретану. Міцність шлейок перевіряється навантаженням 15 кг під час падіння рюкзака з висоти 45 см; Широкі текстильні петлі та D-подібні кільця на шлейках дозволяють додатково закріпити необхідні аксесуари або зафіксувати регулюючі пояски шлейок рюкзака; Плавні та надійні блискавки: пройшли перевірку на 5000 відкриттів/закриттів, максимальне зусилля до замку для закриття блискавки складає всього 8 Ньютонів. Комплектація: Рюкзак - 1 шт. Накидка від дощу - 1 шт. Знімні внутрішні роздільники - 6 шт. Тримач штатива з фастексом - 2 шт. : 280х180х390. внутрішні, мм: 255х115х370 Розміри в упаковці, мм: 280х180х390 Вага без упаковки, кг: 1.37 Вага в упаковці, кг: 1.47 Термін гарантії: 2 роки Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.880 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.980 |
| Тип рюкзака | Рюкзак для фототехніки |
| Висота внутрішня | 450 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина (внутрішня) | 130мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| Кількість відділень | 18 |
| Комплектація | Тримач фляги | Тримач штатива | Розмірники | Рюкзак | Чохол від дощу |
| Призначення | Відеокамери <unk> Карти пам'яті<unk> Об'єктиви<unk> Фотоапарати<unk> Екшн-камери |
| Наявність | в наявності |
| Об'єм, л | 16 |
| Особливості | Кріплення для штатива<unk> Відділення для ноутбука<unk> З поясним ременем <unk> Чохол від дощу в комплекті |
| Розміри | 300х190х470 мм |
| Розміри в пакованні | 300х190х470 мм |
| Спинка | Анатомічна |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Ціна | 9192.00 |
| Ширина (внутрішня) | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 192 ₴










