VS-82 – надкомпактний, легкий та зручний настільний штатив, здатний при невеликих розмірах нести навантаження до 2.5 кг. Таким чином, його можна використовувати для встановлення середньорозмірних труб, бездзеркальних камер і легких DSLR-камер. Штатив має телескопічні ніжки і центральну висувну колону, таким чином може бути відрегульований по висоті в діапазоні від 20 до 28.5 см. 2D голівка вільно обертається в горизонтальній площині і дозволяє здійснювати значний нахил вгору та вниз. Для надійності кріплення камер та труб на головці передбачений пружний фіксатор. Alu 6063-T5. Вага штатива та стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Сплави на основі алюмінію є оптимальним матеріалом для виробництва штативів з точки зору міцності, малої ваги та оптимальної вартості. До телескопічних секцій штативів не пред'являється високих вимог щодо міцності та навантаження, проте важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею та високою придатністю до анодування. Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, проте він легший, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії та максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування, на відміну від інших популярних. сплавів алюмінію. Основні характеристики штатива: Тип штатива: настільний Тип головки: незнімна, 2D Кількість секцій: 2 Тип фіксатора секцій: Twist lock (цангові затискачі) Діаметр секцій ніжок, мм: 20, 17 Наявність центральної колони Матеріал штатива: алюмінієвий сплав Alu 606 навантаження, кг: 2.5 зйомки, см: 28.5 Мінімальна висота зйомки, см: 20 Висота штатива з центральною колоною в нижньому положенні, см: 24 Довжина штатива в складеному стані, см: 24 Характеристики головки: Модель головки: 9005 Тип головки: двоосьова 2D Поворот: 360° нахил: 91° - 80° Кріплення: 1/4" Комплектація: Штатив Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 240x85x80 Розміри в упаковці, мм: 245x90x85 Вага без упаковки, кг: 0,4 Вага в упаковці, кг: 0.5 Термін гарантії: 2 роки Виробник: Vanguard (USA )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Тип головки | 2D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Штативна головка |
| Вага (кг) | 0.40 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.50 |
| Висота штатива без центральної колони | 24 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 20 |
| Довжина в складеному стані | 240 мм |
| Максимальна висота знімання | 28.5 см |
| Максимальне навантаження, кг | 2.50 |
| Мінімальна висота знімання | 20 см |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Для подорожей, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Розміри в складеному стані | 240x85x80 мм |
| Розміри паковання | 245x90x85 мм |
| Сумісність | Фотокамера <unk> Підзорна труба |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип фіксатора ніжок | Twist |
| Ціна | 1866 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 866 ₴










