Іноді фотограф потребує більшої стійкості, ніж забезпечує монопод класичної конструкції, але далеко не завжди є можливість взяти з собою, або встановити повноцінний триніжний штатив, наприклад, на концертах, спортивних заходах чи поході. І це якраз ті випадки, коли монопод Vanguard VEO 2 S проявить себе якнайкраще Завдяки системі опори Tri-Feet, цей монопод вільно і без підтримки стоїть у вертикальному. Крім того, дана модель має найбільш широкий діаметр секцій, без проблем витримує обладнання до 6 кг, а кожен затискач витримує до 100 кг осьового навантаження, що дозволяє моноподу служити опорою для досить важкого обладнання. . Vanguard VEO 2S AM-264TR має розширену комплектацію у вигляді адаптера для смартфона та пульта дистанційного керування, завдяки якому можна керувати фотокамерою смартфонів на операційній системі IOS і Android і робити знімки не торкаючись смартфона, уникаючи таким чином найменших вібрацій. відеозйомки навіть без штативної головки. Якщо все ж таки є необхідність опціонально приєднати штативну головку, верхній монтажний майданчик має різьбове кріплення чверть дюйма і додатково три фіксуючі гвинти для максимально надійного кріплення голівки штатива. Компанія Vanguard завжди асоціюється зі зручністю та задоволенням використання своєї продукції. локацію та переносити монопод у нове місце зйомки та спостережень. монопод має силіконову накладку на верхній секції для зручності захоплення та керування, і гумову кришку монопода, що приховує гвинт. опори Tri-Feet робить монопод стійким та універсальним, дозволяючи більш якісно проводити не тільки фото, а й відеозйомку. Три ніжки знаходяться складеним у транспортному положенні, але миттєво розкладаються при необхідності зйомки. панорамну зйомку навіть без використання штативної головки. блокує рух кульового шарніра. Alu 6063-T5. Вага штатива і стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. вимог щодо міцності та навантаження, проте важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею та високою Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, проте він більш легкий, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії і максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування. відмінність від інших популярних сплавів алюмінію. 2S у базовій комплектації був відзначений вищою нагородою 5 зірок (Editor's Choice) від профільного британського друкованого та інтернет-видання ePHOTOzine за функціональність та стійкість . twist Lock (витримують осьове навантаження до 100 кг на кожну секцію) Діаметр секцій ніжок, мм: 26, 23, 20, 17 Матеріал штативу: алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 Максимальне навантаження, кг: 6 Максимальна висота зйомки, см: 163 Мінімальна висота зйомки, см: у складеному стані, см: 56 Додаткові характеристики штатива: Кут нахилу монопода: +/-15° Протиковзка накладка з полімерного каучуку NBR50 верхньої секції для зручності захоплення (стабільний при температурі до -40°С до +100°С) Діаметр верхнього майданчика, мм: 50 Різьблення верхньої площадки 1/4 - 20 UNC Комплектація: Монопод Адаптер для смартфона VEO PA-10 Пульт ДК для IOS та Android з інтерфейсом Bluetooth Темляк на руку Карабін Шестигранний ключ Батарейка CR2032 Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 560x100x100 Розміри в упаковці, мм: 570x110. упаковці, кг: 1.275 Термін гарантії: 2 роки Виробник Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Пульт ДК для смартфона <unk> Адаптер для смартфона |
| Вага (кг) | 0.89 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.25 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 26 |
| Довжина в складеному стані | 56 см |
| Додаткові характеристики | Система опори Tri-Legs дає змогу моноподу бути стійким; Кульовий шарнір в основі монопода забезпечує плавний нахил; Нарізна система блокування нахилу штатива; Адаптер для смартфона та пульт ДК для смартфонів IOS та Android; |
| Максимальна висота монопода | 163 см |
| Максимальна висота знімання | 163 см |
| Максимальне навантаження, кг | 6 |
| Мінімальна висота монопода | 56 см |
| Мінімальна висота знімання | 56 см |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Туризм, Фотознімання |
| Розміри в складеному стані | 560x100x100 мм |
| Розміри паковання | 570x110x105 мм |
| Сумісність | Фотокамера<unk> Відеокамера<unk> Підзорна труба<unk> Об'єктиви<unk> Смартфон |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Ціна | 5826 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 826 ₴










