Vanguard Vesta TT1 – ультракомпактні алюмінієві штативи з широкими можливостями. Вибравши одне з чотирьох доступних кольорів, Ви отримуєте комплект зі штатива, адаптера для смартфона, і пульта ДК з інтерфейсом Bluetouth для IOS/Android. Vanguard Vesta TT1 має унікальну систему розкриття ніжок, яка економить час, часом так необхідне для того, щоб встигнути зловити якісний знімок. Потягнувши за одну ніжку, дві інші відкриваються автоматично. Штатив здатний витримати до 2 кг навантаження, тому підійде не тільки для смартфонів і бездзеркальних камер, але і для труб і невеликих DSLR камер з KIT-об'єктивом. Адаптер для смартфона можна використовувати як зі штативом, так і окремо як самостійна підставка для смартфона. Сам же штатив можна використовувати як невелику селфі-палку і стабілізатор зображення, тримаючи його в руці зі складеними ніжками. Штатив Vanguard Vesta TT1 Black Pearl - крутий варіант для повсякденного використання, зйомки відео та фото в подорожах, на заходах, або просто з місця подій. Alu 6063-T5. Вага штатива та стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Сплави на основі алюмінію є оптимальним матеріалом для виробництва штативів з точки зору міцності, малої ваги та оптимальної вартості. До телескопічних секцій штативів не пред'являється високих вимог щодо міцності та навантаження, проте важливо отримати ідеальний профіль з гладкою поверхнею та високою придатністю до анодування. Алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 (AL-Mg-Si) відноситься до сплавів середньої міцності, проте він легший, має кращий опір корозії, формує ідеальні форми методом екструзії та максимально підходить для нанесення міцних захисних покриттів методом анодування, на відміну від інших популярних. сплавів алюмінію. Основні характеристики штатива: Тип штатива: настільний Тип головки: незнімна, кульова Кількість секцій: 1 Ширина ніжок, мм: 20 Матеріал штатива: алюмінієвий сплав Alu 6063-T5 Максимальне навантаження, кг: 2 Максимальна висота зйомки, см: 11.5 Мінімальна висота зйомки, см: 11.5 Довжина штатива в складеному стані, см: 18.5 Додаткові характеристики штатива: Адапетр для кріплення смарфону з корпусом шириною до 81 мм Унікальна функція розкриття ніжок (достатньо потягнути за одну ніжку, щоб дві інші розкрилися автоматично) Протиковзкі гумові накладки на ніжках Характеристики головки: Тип головки: кульова Поворот: : : від -30° до 90° Бічний нахил: від -30° до 30° Кріплення: 1/4" - 20 UNC Комплектація: Штатив Адаптер для смартфону Vanguard VEO PA-65 Пульт дистанційного керування для IOS та Android з інтерфейсом Bluetouth Батарейка CR2032 - 1 шт Габаритні розміри: без упаковки, мм: 185x50x45 в упаковці, мм: 212x131x51 Вага без упаковки, кг: 0.15 Вага в упаковці, кг: 0.28 Термін гарантії: 2 роки Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Штативна головка "Пульт ДК для смартфона" Адаптер для смартфона |
| Вага (кг) | 0.15 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.28 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 20 |
| Довжина в складеному стані | 185 мм |
| Додаткові характеристики | Унікальна функція розкриття ніжок;<br/> Протиковзні гумові накладки на ніжках; |
| Максимальна висота знімання | 11.5 см |
| Максимальне навантаження, кг | 2 |
| Мінімальна висота знімання | 11.5 см |
| Наявність | В наявності |
| Призначення | Відеознімання, Для подорожей, Повсякденне використання, Спортивна стрільба, Фотознімання |
| Розміри в складеному стані | 185x50x45 мм |
| Розміри паковання | 212x131x51 мм |
| Сумісність | Фотокамера <unk> Підзорна труба |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Ціна | 2292 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 292 ₴










