Адаптер для смарфону Vanguard Smartphone Holder VEO SPH може використовуватися як для встановлення смартфона на будь-який фотоштатив, так і у складі портативної системи фото-відеостудії Vanguard VEO. необхідного ракурсу зйомки. накладками надійно утримують смартфон у потрібному положенні. Підпружинений фіксатор фіксує нерухомий адаптер у робочому положенні. кріплення на адаптері таких аксесуарів як холодний черевик для мікрофона та т.д. І якщо Ви дійсно турбуєтеся за цілісність та збереження смартфона – варто придбати якісний адаптер, що надійно кріпиться до оптичних приладів та утримує смартфон Характеристики: Матеріал: алюмінієвий сплав Тип головки: незнімна, кульова Ширина смартфона який можна закріпити в адаптері, мм : 57 - 92 Максимальна висота зйомки, см: 11 Поворот: 360° Бічний нахил: від -40° до 40° Різьблення для кріплення адаптера на штативі 1/4"-20 UNC: 2 шт Різьблення для кріплення адаптера на штативі 3/8 - 16 UNC: 1 шт Підпружинений фіксатор робочого положення рівня тугості нахилу вертикальної консолі за допомогою шестигранника. системою кріплення Arca-Swiss Комплектація: Адаптер для смартфона Vanguard Smartphone Holder VEO SPH Шестигранник Габаритні розміри: Розміри без упаковки, мм: 112x90х55 Розміри в упаковці, мм: 175x94x45 Вага без упаковки, кг: 0.285 2 роки Виробник: Vanguard (USA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Головка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Пульт ДК для смартфона |
| Вага (кг) | 0.02 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.04 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Довжина в складеному стані | 75 мм |
| Додаткові характеристики | Пульт дистанційного керування Bluetooth |
| Наявність | в наявності |
| Призначення | Відеознімання, Фотознімання |
| Розміри в складеному стані | 75x34х30 мм |
| Розміри паковання | 185x110x35 мм |
| Сумісність | Смартфон |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Ціна | 1164.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴







