Великий і водночас легкий стіл Bo-Camp Northgate Oval 120x80 cm Black/Grey з колекції Industrial стане незамінним супутником вашого відпочинку в саду, на дачі або на природі. Каркас столу виконаний з алюмінію, він легко складається, а розбірні телескопічні. ніжки столу регулюються за двома рівнями (36/70 см). Ніжки також можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. , що запобігають мимовільному розкриттю. навантаження, кг: 30 Матеріал каркасу: алюміній Матеріал конструкції: МДФ Висота стільниці, см: 36/70 Розміри стільниці, см: 120х80 Розміри у складеному вигляді, см: 80х60х7 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Grey (чорний/сірий) Особливості конструкції: Розбірні телескопічні ніжки з двома фіксованими положеннями дозволяють вибирати висоту столу в діапазоні 36/70 см. Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати і встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні. Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг. або тимчасово прибрати зі столу зайве За столом можуть комфортно розміститися до 8 осіб. є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді Комплектація: Стіл - 1 шт; Габарити та вага: Розміри без упаковки, мм: 1200х800х700 Розміри в упаковці, мм: 840х630х80 Вага без упаковки, кг: 7.20 Вага в упаковці, кг: 8.15 Виробник: Bo-Camp 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.20 |
| Вага в пакованні, кг. | 8.15 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити паковання | 840х630х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1200х800х700 мм |
| Розміри стільниці | 120х80 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 7830.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴









