Stark ID 900 Profi — ударний мережевий дриль для свердління отворів у деревині, металі, пластику, а також хитаній кладці. Переваги ударної дрилі Stark ID 900 Profi: працює у двох режимах: звичайне свердління та свердління з ударом, що дає змогу свердлити у щільніших матеріалах, таких як камінь, кирпич тощо; металевий корпус редуктора витримує важкі навантаження, що забезпечує довгий термін експлуатації інструменту; обладнань надежним ключовим патроном, який фіксує витратний інструмент із хвостовиком до 13 мм; регулювання обертів дає змогу підібрати потрібну швидкість під різний матеріал, що збільшує якість свердління; укомплектована додатковою ручкою для зручної роботи в будь-якому положенні, а також пом'якшує навантаження на руки в режимі свердління з ударом; прогумування 3-метровий кабель не обмежує рухів у процесі роботи; обмежувач глибини свердління дає змогу без труднощів виконувати серійне свердління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип патрона | Ключевой |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | отсутствует |
| Бесщёточный двигатель | нет данных |
| Бит-насадки в комплекте | Нет |
| Вес | 2.8 кг |
| Диаметр патрона | 13 мм |
| Дополнительная аккумуляторная батарея | Нет |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Емкость аккумулятора (диапазон) | Нет |
| Кейс | отсутствует |
| Мощность (диапазон) | 701-1000 Вт |
| Напряжение аккумулятора | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | без подсветки |
| Регулировка крутящего момента | Да |
| Тип аккумулятора | без аккумулятора |
| Тип питания | Сеть |
| Тип устройства | дрель |
| Частота вращения | 3000 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴




