Stark AG 960 — одноручна кутова шліфувальна машина, призначена для шліфування, зачищення металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, для різання металу та каміння. Болгарка AG 960 має: Електронне регулювання швидкості обертання; Малою вагою та невеликими габаритними розмірами; Двигун із високою потужністю 900 Вт; Армованим ротором та статором; Японськими сталевими підшипниками NKS та NMB; Редуктором із надійними шестернями, міцністю 20 CR; Вимикачем із захистом від пилу; Системою відведення пилки; Двометровий гумовий кабель.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокировка кнопки включения | нет данных |
| Боковая рукоятка | Да |
| Вес | 2.3 кг |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Длина/высота | нет данных |
| Защитный кожух | Да |
| Кейс | Нет |
| Ограничение подачи тока (плавный пуск) | нет данных |
| Потребляемая мощность | 900 Вт Вт |
| Потребляемая мощность (диапазон) | до 1000 Вт |
| Резьба шпинделя | нет данных |
| Система стабилизации оборотов | Да |
| Скорость вращения диска | 11000 об/мин |
| Торцевой ключ (спецключ) | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 848 ₴



