Перфоратор Stark RH 1600 Profi — мережевий перфоратор призначений для свердління отворів із ударною дією і без нього. Робота може здійснюватися у трьох режимах: свердління; з ударом довбання (утимально ударний режим): - тип патрона SDS-plus; - надійні підшипники та редуктор забезпечують довгий термін експлуатації; мідний двигун із бронюванням;- завдяки системі антивібрації інструментом зручно працювати тривалу годину; - зручне перемикання режимів; 3 шт.; обмежувачем глибини;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | н.д. |
| Диаметр сверления (бетон) | 32 мм |
| Диаметр сверления (древесина) | 40 мм |
| Диаметр сверления (сталь) | 13 мм |
| Длина/высота | н.д. |
| Макс. частота вращения (диапазон) | 1300 об./мин. и более |
| Мощность (диапазон) | 1400 Вт и более |
| Мощность (энергопотребление) | 1600 Вт |
| Регулятор оборотов | Да |
| Режим сверление | Да |
| Режим удар | Да |
| Режим удар+сверление | Да |
| Тип патрона | SDS Plus |
| Тип питания | Сеть |
| Частота вращения | 1300 об./мин |
| Частота ударов | 3700 уд./мин |
| Энергия удара | 8 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 4 215 ₴

