
Дриль-шурупокрут Stark CD 10-2 (210070016) Li-Ion 1.52 кг DS
1 856 ₴
- Готово к отправке
- Код: 210070016-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шурупокрут для закручування/викручування шурупів у деревину, пластмасу та інші матеріали. Укомплектований двома Li-Ion аккумуляторами на 10 В, для тривалої роботи без перерв Особливості: Регулювання швидкості обертання; 2 аккумулятори. Час заряджання аккумулятора – 2 години; 15 режимів обертання; функція «реверс», що забезпечує викручування шурупів; LED-підсвітка допомагає працювати у погано освітлених та важкодоступних місцях; з інструментом зручно переміщатися по робочій ділянці, завдяки скобі для носіння на поясі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Бесщёточный двигатель | нет данных |
| Бит-насадки в комплекте | Да |
| Вес | 1.52 кг |
| Диаметр патрона | 10 мм |
| Дополнительная аккумуляторная батарея | Да |
| Емкость аккумулятора | 1,3 А/ч |
| Емкость аккумулятора (диапазон) | 1,2-1,5 А/ч |
| Кейс | Да |
| Мощность (диапазон) | - |
| Напряжение аккумулятора | 10.8 В |
| Регулировка крутящего момента | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип устройства | дрель-шуруповерт |
| Частота вращения | 650 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 1 856 ₴









