Stark HG-2003RD — технічний фен для використання під час будівельних і ремонтних робіт для сушіння, нагрівання поверхонь, для термоусадки, для надання форм плаваючим матеріалам, для зняття лакофарбових матеріалів. Переваги технічного фена Stark HG-2003RD: - швидке нагрівання повітря до заданої температури завдяки потужному двигуну на 2000 Вт; - надійний двигун захищений від перегрівання, що забезпечує довгий термін експлуатації інструменту; - 9 ступенів регулювання температури дають змогу підлаштуватися під будь-який тип робіт; - зручна D-подібна ручка забезпечує надійне захоплення і дає змогу комфортно працювати тривалу годину; - керамічний нагрівач забезпечує високу продуктивність для швидкого виконання поставлених завдань; - укомплектований трьома насадками, що збільшує функціональність будівельного фена; — довгий гумовий кабель 2 метри не обмежує рухів під час роботи з інструментом. Stark HG-2003RD — надійний технічний фен для виконання робіт швидко та на високому рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,2 кг |
| Воздушный поток | 300-500 л/мин |
| Диапазон температур | 60-600°C |
| Мощность (диапазон) | 2000-2299 Вт |
| Мощность (энергопотребление) | 2000 Вт |
| Регулировка воздушного потока | Да |
| Тип питания | от сети |
Информация для заказа
- Цена: 1 276 ₴









